Oris Telekom mu? Millenicom mu?

Hangisi tercih etmeliyim?

• Millenicom

• Oris Telekom

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ilgaz Bey

Hectopat
Daha fazla  
TürkNet belasından kurtuldum sayılır, internet yok ya abone iptal edildi ya da internet vermiyorlar. Bugünde bir şey fark ettim, bizim sokak bahçeli evlerden oluşuyor, her yerde olduğu gibi burada da ankastre kutuları direkt de bulunuyor ama ne göreyim? Direkt de ankastre kutularını iptal etmişler ve sokağın 200 metre ötesinden belki de daha fazladır bilmiyorum, oradan bakır kablo uzatmışlar en az 5-7 tane ek var ve insanların internet hattını bunların ucuna yama yaparak evlere veriyorlar. Evin önündeki 2 tane ankastre kutusu boş yani çalışmıyor. Rüzgar çıkınca ve yağmur yağında niye internet gittiğini şimdi anladım, çünkü rüzgar salladığı için yamalar temassızlık yapıyor.

Valiliğe gidersin damga ve işlem ücreti, vergi dairesini geçtim tapuya kendi malın için işlem yapmaya gidersin orada bile güzel koparıyorlar, noteri demiyorum bile. Bu kadar vergi bu kadar ücret veriyorum benim evimin önünde ne düzgün asfalt var ne de düzgün bir tane bakır ucuz ankastre kutusu. Kutuların içinde reglet yok, hepsi yama. Neyse velhasılkelam ya sabır diyerek soruyorum. Elimde 2 tane alternatif firma var, Millenicom ve oris Telekom. Bu firmalardan hangisini tavsiye edersiniz? Millenicom bizde port var ve bizim portlar ayrı diyor. Bu ISS mevzusundan kurtulmak istiyorum artık. Modem değerleri 50+ Mbps diyor, 35 Mbps o kadar alsam bana yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Millenicom kullanıyorum.
35 Mbps sınırsın 89.99TL.
Hız değerlerim böyle.
Sadece iki kere sorun yaşadım birinde eve fiber hat çekerken kablo koptu. Diğerinde bakım çalışması yapıldı. İnternet hızım hiçbir zaman 35Mbps'nin altına düşmedi.
Sonuç olarak: Millenicom'u tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,3 KB · Görüntüleme: 67
Altyapı iyi olmayınca hiçbir İSS bir işe yaramıyor. Ama Millenicom'un portu olduğu ve daha kurumsal olduğunu düşündüğüm için bence de Millenicom.

Ben Millenicom kullanıyorum.
35 Mbps sınırsın 89.99TL.
Hız değerlerim böyle.
Sadece iki kere sorun yaşadım birinde eve fiber hat çekerken kablo koptu. Diğerinde bakım çalışması yapıldı. İnternet hızım hiçbir zaman 35Mbps'nin altına düşmedi.
Sonuç olarak: Millenicom'u tavsiye ederim.
Hocam 10 TL Daha verip 100 MBPS Almak varken neden 35 MBPS?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı