Ormanda mahsur kalınan film

Swajhaki

Decapat
Daha fazla  
Eskiden izlemiştim. Çok fazla bir şey hatırlamıyorum. Bir çocuk vardı ve hayvan iskeletlerinin olduğu yere doğru konuşarak kaykayı ile gidiyordu. Sonrasında ya geçmişe gidiyordu ya da bir ormana ışınlanıyordu. Makineleri bozuluyordu ve ormanda mahsur kalıyorlardı. Hatırladıklarım bu kadar. Verdiğim bu bilgiler yanlış olabilir. Kusuruma bakmayın. Teşekkür ederim.

Eskiden izlemiştim. Çok fazla bir şey hatırlamıyorum. Bir çocuk vardı ve hayvan iskeletlerinin olduğu yere doğru konuşarak kaykayı ile gidiyordu. Sonrasında ya geçmişe gidiyordu ya da bir ormana ışınlanıyordu. Makineleri bozuluyordu ve ormanda mahsur kalıyorlardı. Hatırladıklarım bu kadar. Verdiğim bu bilgiler yanlış olabilir. Kusuruma bakmayın. Teşekkür ederim.
Yaşını belirtsen.

Bilinen bir film mi? Eski bir film mi? Ne kadar eski? Hatırlayabildiğin başka ayrıntıları da söylemen gerek. Şu anki verdiğin bilgilerle bulunması çok zor.

Çok bilinen bir film değil. 6-7 yıl önce çıkmıştı galiba. Kusura bakmayın ama bu kadar hatırlayabiliyorum.
Filmi buldum. Yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim. Bu arada filmin adı "Benim Annem Bir Dinozor ".

Son düzenleme:

Geri
Yukarı