Ormanları kim ya da kimler yakıyor?

OyunRuhumda

Picopat
Yer
Denizli
Başlıkta görüldüğü gibi, sizce ormanları kim ya da kimler yakıyor? Bir kere pkk dediler. Çoluk çocuğun işi olmasın bu? Manavgat ormanını 16 yaşındaki bir çocuk çıkarmış. Tutuklandı bugün. Denizli yangınında 19 yaşında birisi tutuklandı. Anlayamadım bu işi. Bakalım ne çıkacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğal şartlardan çıkmadığı kesin olmakla beraber, birbirinden bağımsız insanların ihmalkarlığı yüzünden çıktığını hiç sanmıyorum. 3-5 çoluk çocuğun çıkarabileceği yangınlar değildi bunlar. Bilerek ve isteyerek yapıldı. Teröristler mi yaptı, yoksa rant uğruna çıkarılan yangınlar kontrolden mi çıktı, bilemiyorum. Yakında çıkar kokusu.

Ateşin Çocukları denen PKK'nın bir kolu olan örgüt. Hatta kanıtını da atayım.
Siteye TOR ile girin!

https://atesincocuklariinisiyatifi.com/2021/08/01/yuzyilin-intikam-hareketi-olan-atesin-cocuklari-inisiyatifi-olarak-cokturme-hamlesini-ilan-ediyoruz/

Bu siteyle herhangi bir bağım yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimisi PKK diyor, internette Afgan ve Suriyeliler'in bir ormanı yaktıkları yazdığını gördüm. Emin olamadım. Hepsinin olma ihtimali var.

Tor browser ile girilmediği takdirde bir sıkıntı teşkil etme ihtimali var mı? Kapıya polis dayanmasın.
Valla bir kişi VPN'siz girilmiyor zaten dedi, ben denemedim. TOR ile bağlanınca 3 tane VPN açmışsınız gibi oluyor. 1 tane VPN açıp da girebilirsiniz ama TOR öneririm.

Valla bir kişi VPN'siz girilmiyor zaten dedi, ben denemedim. TOR ile bağlanınca 3 tane VPN açmışsınız gibi oluyor. 1 tane VPN açıp da girebilirsiniz ama TOR öneririm.
Teşekkürler, VPN ile deneyeyim en iyisi. Olmazsa Tor indiririm.
Az önce VPN ile girip baktım. Görülecek çok bir şey yok. 3-5 köpeğin havlaması var sadece.
Haklısın, merak ettiğim o köpeklerin neden böyle kudurduğu.

Geri
Yukarı