Orta boy erkek saç modelinin adı nedir?

LASKEH123

Centipat
Görseldeki saç modeli için berbere ne demeliyim? Yanları katlı kes, üstleri de ara makas at desem olur mu sizce?

sacoo.jpg

Hocam 60 yaşındaki mahalle berberine wave layers dersem anlar zaten teşekkürler.

Bende aynı gün tıraş oldum kel adam 4 parmak yukarıya kadar kesti adama bayağı bir sovdum sonradan :) normalde saçım uzun birisiyim kulağımın altına kadar geliyordu saçım adam sağ olsun abi yanları al üstü kalsından farkı kalmadı. (berber koltuguna oturunca iraden sende olmuyor)

Ekleme:Orta uzunluk wave layers mesajını attıktan 1 saat sonra

Bende aynı gün tıraş oldum kel adam 4 parmak yukarıya kadar kesti adama bayağı bir sovdum sonradan :) normalde saçım uzun birisiyim kulağımın altına kadar geliyordu saçım adam sağ olsun abi yanları al üstü kalsından farkı kalmadı. (berber koltuguna oturunca iraden sende olmuyor)

Ekleme: Orta uzunluk wave layers mesajını attıktan 1 saat sonra.

Yukarıda şakasına dedim hocam yanlış anlamadınız umarım saygılar sevgiler bugün lüks bir berbere gideceğim bakalım bunu yapabilecek mi gelişmeleri anlatırım tekrardan saygılar sevgiler yanlış anladıysanız özür dilerim.

Yukarıda şakasına dedim hocam yanlış anlamadınız umarım saygılar sevgiler bugün lüks bir berbere gideceğim bakalım bunu yapabilecek mi gelişmeleri anlatırım tekrardan saygılar sevgiler yanlış anladıysanız özür dilerim.

Niye alinayim. D hiç alinmadim bile umarım lüks berberde dede berberi değildir.

Geri
Yukarı