Satılık Orta seviye sistemimi satıyorum (R5 1600 12nm AF - RX570)

O zaman ortalama (Sarı site için konuşuyorum) 3500'den ilanı koyun, pazarlıkla biraz daha düşer (3300'e falan) ancak 3200'ün altına vermeyin bence. Siz yine de bir piyasa araştırması yapın.
Ekran kartınızın temizliğine garantisine kutusuna göre 2-3 arası satarsınız sallamayalım. 3300’müş. Ha şöyle bir şey de var 1050ti’ler de 1500-2000 arası ama ben sanmıyorum 2 verip alanı.

Tamam.
Konu sahibine sesleniyorum: Kartı tekli satışa koymayı düşünür müsün?
@Dustin
Biraz bakındım ve ekran kartını sattıktan sonra diğer parçaların satılması bir hayli zaman alır gibi duruyor. Böyle birşey istemiyorum ve tekli satış gerçekten çok uğraş gerektiren bir olay. Bu hafta tekliflere bakacağım baktım oluru yok mecbur tekli satışlara geçerim. Kart sadece oyunda kullanıldı temiz.

Düzenleme: 1-2 parçaya talip olan olursa kalan 3-5 parçayıda yavaştan satabilirim ama böyle tek tek ilan açmak çok zor geliyor :)

Son düzenleme:
Sen sallama asıl. RX570 garantisiz bile olsa 3000TL'ye gider.

3000TL verecekseniz direkt RX 570 ayarlayabilirim size. Hangi marka olsun? Hatta ITX olanları da 2750'den veririm.
Biraz bakındım ve ekran kartını sattıktan sonra diğer parçaların satılması bir hayli zaman alır gibi duruyor. Böyle birşey istemiyorum ve tekli satış gerçekten çok uğraş gerektiren bir olay. Bu hafta tekliflere bakacağım baktım oluru yok mecbur tekli satışlara geçerim. Kart sadece oyunda kullanıldı temiz.

Düzenleme: 1-2 parçaya talip olan olursa kalan 3-5 parçayıda yavaştan satabilirim ama böyle tek tek ilan açmak çok zor geliyor :)
Şu dönemde ekran kartlarına talep çok. Tek tek uğraşmaktansa biraz indirim yapıp alıcılar için cazip hale getirebilirsin toplu satışı. Yoksa biraz daha zamanını alır. Ekran kartı için de ortalama 2000TL-2400TL eder durumuna garantisine kondisyonuna göre. Abartırsan elinde kalacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı