Ortaçağ Temalı Vuruş Hissiyatı Sağlam Oyun Önerisi

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
• Ortaçağda geçmeli. Günümüz ekipmanları olmasın.
• Grafikleri mümkünse iyi olsun. Düşük grafiğe çok fazla katlanabileceğimi sanmıyorum.
• Oynanışı çeşitli, eğlenceli ve tok hissettirsin. Gerçekten kılıç kullandığımızı hissettirsin.
• Offline olmalı, Online kesinlikle girmeyi düşünmüyorum.
• Hafıza, sistem ve satın alım sınırı yok. Tüm önerilere açığım.

• Grafikleri mümkünse iyi olsun. Düşük grafiğe çok fazla katlanabileceğimi sanmıyorum.
• Oynanışı çeşitli, eğlenceli ve tok hissettirsin. Gerçekten kılıç kullandığımızı hissettirsin.
Mount and Blade Bannerlord olabilir eğlencelidir.

Kingdom Come: Deliverance.

Oyunda 100 saatten fazla harcamıştım diye hatırlıyorum. Böyle bir oyun için az olabilir ama biraz daha az diplomasi gerektiren bir oyun olabilir.
Hocam Dark Souls serisi olabilir fakat malum biraz sinir bozucu bir oyun. Onun dışında For honor veya Witcher 3 olabilir.
Hocam Dark Souls serisi olabilir fakat malum biraz sinir bozucu bir oyun. Onun dışında For honor veya Witcher 3 olabilir.
Onun dışında Ryse Son of Rome var.

Onun dışında Ryse Son of Rome var.
Witcher 3'ü 220 saatte bitirdim. Şu an NG+ ile yeniden oynuyorum. For Honor'ın story modu olduğunu bilmiyordum. Ryse son of Rome's bakacağım, teşekkürler.
Kingdom Come: Deliverance.
Oyunu sanırım online oynamak gerekiyor. Story modu veya bannerlord gibi sandbox dünyası varsa bakabilirim, teşekkürler.

Witcher 3'ü 220 saatte bitirdim. Şu an NG+ ile yeniden oynuyorum. For Honor'ın story modu olduğunu bilmiyordum. Ryse son of Rome's bakacağım, teşekkürler.

Oyunu sanırım online oynamak gerekiyor. Story modu veya bannerlord gibi sandbox dünyası varsa bakabilirim, teşekkürler.
Story mod bulunuyor. Combatı biraz ağırdır ama alışınca zevkli oyundur.

Geri
Yukarı