Ortada 34 inç monitör iki yanda 27 inç monitör nasıl olur?

Yapılan iş ağır olacağı için minimum işlemciyi söylemek zor. Sistem toplama konusu olmadığı için ve bütçe belirtilmediği için bir şey diyemiyorum. Tek söyleyebileceğim işlemci üst düzey olmalı.

Hocam boyuttan dolayı sıkıntı çeker miyim? (En) 34 inç yanında 27 inç küçük durur mu?( Görselliği biraz severim :D)

Hocam boyuttan dolayı sıkıntı çeker miyim? (En) 34 inç yanında 27 inç küçük durur mu?( Görselliği biraz severim :D)
21" 24" geçtiğimde evrime uğramıştım. 27 çok, 34 baya baya büyük. Youtube videolarında karşılaştırma yaparak veya istediğiniz monitörlerin tam olarak kaç cm olduğunu öğrenip mezura yardımıyla kafanızda canlandırırsanız daha kolay karar verebilirsiniz.

21" 24" geçtiğimde evrime uğramıştım. 27 çok, 34 bayağı bayağı büyük. YouTube videolarında karşılaştırma yaparak veya istediğiniz monitörlerin tam olarak kaç cm olduğunu öğrenip mezura yardımıyla kafanızda canlandırırsanız daha kolay karar verebilirsiniz.

Anladım hocam bende 21, 5 inç monitörümden 27 inç geçtiğimde öyle olmuştum. Videolara baktım en olarak fark yok.
@Monolova hocam bu arada alakasız olacak ama Discord'dan arkadaşlık attım. Kabul ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı