Kapalı Ortak Forza Horizon 4 (Ultimate Edition) Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum illa yazmam mı lazım her şeyi? Kısaca yok yazdım. Steam ve Microsoft Store'u mu kıyaslıyorsun cidden?

Beni de.

Sorun bende olsa seve seve yaparım. :)

Format atarsan bir gün yazabilirsin, tekrar girer misiniz diye. Nokta. İyi forumlar.

Kıyasladığımı mı söyledim? Başka adamlar alırken bunları bile bile alsın diye yazdım, sorunumu yazdım.

Adam sadece hesabını sana paylaşıyor. Açamamışsın, hata vermiş vs. bunlar satıcıyı ilgilendirmez. Buraya suçlar gibi yorum yapman zaten mantıksız. Oyun sana geldi mi? Geldi. Satıcının Microsoft Store üzerinde bir etkisi olamayacağına göre Microsoft desteğe başvurabilirsin.

Kendi gözüyle indiremediğimi gördü ve 10TL lafını yapmam diyor.

Kıyasladığımı mı söyledim? Başka adamlar alırken
Hayır fakat o manaya geliyor. Gizli özne. Steam'de indirip oynayabiliyorum diyorsun.
bunları bile bile alsın diye yazdım, sorunumu yazdım.
Ana yazıyı okusalar yeter. Kendileri oyun indirebiliyorsa sorun yoktur.
Kendi gözüyle indiremediğimi gördü ve 10TL lafını yapmam diyor.
Evet. Kendi hesabımda inmedi sonra gittik çıkış yaptık ve senin hesabına girdik ve bil bakalım ne oldu? Senin hesabında da bir şey inmiyor. :) Yani ne yapmam gerek? Eğer senin hesabında inseydi herhangi bir şey, iadeni yapacaktım. Sorunun benlik değil ve kusura bakma ama bunun için gidip de adama parasını hiç kimse geri vermez. Kendi sorunlarınız kendinizi ilgilendirir. İyi günler tekrardan. Dediğim gibi sorununuzu çözerseniz kapı açık. Algı yaratmanıza gerek yok burada. Her şey olması gerektiği gibi.

Hayır fakat o manaya geliyor. Belirtisiz özne. Steam'de indirip oynayabiliyorum diyorsun.

Ana yazıyı okusalar yeter. Kendileri oyun indirebiliyorsa sorun yoktur.

Evet. Kendi hesabımda inmedi sonra gittik çıkış yaptık ve senin hesabına girdik ve bil bakalım ne oldu? Senin hesabında da bir şey inmiyor. :) yani ne yapmam gerek? Eğer senin hesabında inseydi herhangi bir şey, iadeni yapacaktım. Sorunun benlik değil ve kusura bakma ama bunun için gidip de adama parasını hiç kimse geri vermez. Kendi sorunlarınız kendinizi ilgilendirir. İyi günler tekrardan. Dediğim gibi sorununuzu çözerseniz kapı açık.

O zaman neden 10TL benim için bir şey değil diyorsunuz? Olmasa zaten iade yaparsınız. Oyunu oynayamamışım bir şey yapamamışım. İade veremem deyin geçin yani 10TL bir şey olmasa iade ederdiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı