Satılık Ortak Forza Horizon 4 (Ultimate Edition) ve Minecraft hesabı

BSimsek

Picopat
Yer
Adana
Merhaba , steam üzerinden istek attım ( Acheron ) oradan iletişime geçebilir miyiz ?
Yazdıktan hemen sonra iletişime geçtik. Güvenilir satıcı kafanız rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Decipat
Yer
Upside Down
Merhaba , steam üzerinden istek attım ( Acheron ) oradan iletişime geçebilir miyiz ?
Yazdıktan hemen sonra iletişime geçtik. Güvenilir satıcı kafanız rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Çok teşekkür ederim.
Teşekkürler. :)

RoanDvaas

Hectopat
Yer
Ankara/Kırıkkale
Ben geçen sene plati.ru üzerinden ortak hesap almıştım. Sürekli şifre değiştirip duruyorlar, bu bir yerden sonra can sıkıcı hale geliyor.. Bu yüzden ben de katılmak istiyorum bu olaya :'))

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Decipat
Yer
Upside Down
Ben geçen sene plati.ru üzerinden ortak hesap almıştım. Sürekli şifre değiştirip duruyorlar, bu bir yerden sonra can sıkıcı hale geliyor.. Bu yüzden ben de katılmak istiyorum bu olaya :'))
Şifre güvenlik sebebiyle 1-2 ayda bir değişiyor fakat atıyorum herkese. Zorunda kalmadıkça değiştirmiyoruz yani. Firma olmadığımız için garantilidir kısaca. Kanıtı;
1601169143622.png

İstek atarsanız görüşebiliriz detaylı.

Son düzenleme:

RoanDvaas

Hectopat
Yer
Ankara/Kırıkkale
Şifre güvenlik sebebiyle 1-2 ayda bir değişiyor fakat atıyorum herkese. Zorunda kalmadıkça değiştirmiyoruz yani. Firma olmadığımız için garantilidir kısaca. Kanıtı;
Eki Görüntüle 682406
İstek atarsanız görüşebiliriz detaylı.
İstek attım, H O W I T Z E R benim.

RoanDvaas

Hectopat
Yer
Ankara/Kırıkkale

İ5-7200U

Hectopat
Yer
Cehennem
Hayat bugu bulmuş adam helal kardeşim :D