Kapalı Ortak Forza Horizon 4 (Ultimate Edition) Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yayıncılığa girmiyor mu? Yani oynamak isteyen 200 TL'ye yakın ödememiz gerekirken 10Tl'ye satılıyor. Sorun olmasın? :D
Yıllardır bu tarz hesaplar dönüyor piyasada. Kendi irademle paylaşıyorum. Steam aile paylaşımı misali. Bu tarz bir durum olsa aile paylaşımı da olmazdı diye düşünüyorum. :)

Yıllardır bu tarz hesaplar dönüyor piyasada. Kendi irademle paylaşıyorum. Steam aile paylaşımı misali. Bu tarz bir durum olsa aile paylaşımı da olmazdı diye düşünüyorum. :)
Merak ettiğim için soruyordum. Aile hesabının sınırlaması yok mu? :D

Merak ettiğim için soruyordum. Aile hesabının sınırlaması yok mu? :D

Var tabii ki. Microsoft Store hesaplarında aile paylaşımı sınırı 10 bilgisayar olarak belirlenmiş, zamanında ben de bu şekilde oyun hesapları kullanırdım. Oradan biliyorum.

Bu yayıncılığa girmiyor mu? Yani oynamak isteyen 200 TL'ye yakın ödememiz gerekirken 10TL'ye satılıyor. Sorun olmasın? :D.

Xbox kardeşlik galiba bu. Yani desteklemediği nirşey olsaydı neden bunu bu şekilde yapılsın.

Bu gün aldım Steam kodunu attığım gibi hesabın bilgileride geldi hesaba giriş yapıp bir göz attım. Game Pass olduğundan dolayı bir sürü oyun geliyor ve ayrıyeten 10₺ gibi bir fiyata verilmekte çok çok düşük bir fiyat. Parası olmayan alsın tek diyebileceğim budur(oyunu alabilecek bütçesi olmayanlar için yanlış anlaşılmasın). Korsan ile uğraşıp deli olacağınıza buyurun alın.

Steam kullanmıyorum ama havale kabul ediyorsanız Forza Horizon almayı planlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı