Ortak Game Pass hesabında offline oyunlarda Save dosyaları çakışır mı?

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Gerçekten çok ucuz fiyata sınırsız(1 yıl 1 yıl) Game Pass üyeliği buldum ve güvenilir olduğunu şifresi vs değişirse yeni hesap verdiklerini söylüyor kullananlar çünkü ömür boyu garantili.
Şimdi bu hesap büyük ihtimal ortak kullanılıyor bunda sıkıntım yok acaba başkaları benim indirdiğim oyunları silebilir mi?
Başkaları ile Save dosyalarımın karışma ihtimali var mı? (offline oyunlarda mesela Mass Effect'le, Ark vs)
Hesabın şifresi değişirse yeni verdikleri hesaba geçtiğimde önceki hesabımdaki Save dosyalarını ve oyunun dosyasını(tekrar indirmemek için) görebilir/kullanabilirmiyim?

O tarz hesaplarda offline şekilde oynamıyorsunuz verdikleri microsoft store hesabı ile kendi xbox hesabınızı bağlıyorsunuz ve oyunlardaki save'leriniz kendi xbox hesabınıza kaydediliyor.

O tarz hesaplarda offline şekilde oynamıyorsunuz verdikleri Microsoft Store hesabı ile kendi Xbox hesabınızı bağlıyorsunuz ve oyunlardaki Save'leriniz kendi Xbox hesabınıza kaydediliyor.

O şekilde ise çok iyiymiş hocam yani cidden aşırı ucuz fiyatı ve yorumları bayağı iyiydi farklı forumlarda da. Adamlar Game Pass aktif edilmiş Microsoft hesabı satıyor ben de o hesabı girip kendi xboxumla Game Pass oyunlarımı oynuyorum yani değil mi?

O şekilde ise çok iyiymiş hocam yani cidden aşırı ucuz fiyatı ve yorumları bayağı iyiydi farklı forumlarda da. Adamlar Game Pass aktif edilmiş Microsoft hesabı satıyor ben de o hesabı girip kendi xboxumla Game Pass oyunlarımı oynuyorum yani değil mi?

Aynen o şekilde kendi hesabınızdan Game Pass oyunlarını oynuyorsunuz EA Play oyunları hariç.

Aynen o şekilde kendi hesabınızdan Game Pass oyunlarını oynuyorsunuz EA Play oyunları hariç.

Hesabı aldım ama firma bana Microsoft ve Xbox uygulamasına bizim hesabımızı girceksiniz sadece Xbox konsolu yardımcısı uygulamasına kendinizinkini giriceksiniz dedi öyle yapıyorum otomatik değişiyor Xbox uygulamasındaki benimkine dönüşüyor sıkıntı var galiba anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı