Kapalı 3 TL - Assasin's Creed Oyunları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mburaktekin

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, içinde AC oyunları, Watch Dogs 1 ve 2, Far Cry 5 bulunun hesabımı ortak hesap olarak satıyorum. Aşağıda oyunları görebilirsiniz.
ubiplar.png

AC Odyssey oyununda The Fate of Atlantis DLC'si var ve oyun Deluxe sürümdür.
AC 2 oyunu Deluxe pakettir.
AC Origins Gold sürüm yani en üst sürümdür.
En az 6 ay garanti verebilirim.

Ödemeyi Papara ve Steam koduyla alabilirim.
Güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, içinde AC oyunları, Watch Dogs 1 ve 2, Far Cry 5 bulunun hesabımı ortak hesap olarak satıyorum. Aşağıda oyunları görebilirsiniz.
Eki Görüntüle 1056967

AC Odyssey oyununda The Fate of Atlantis DLC'si var ve oyun Deluxe sürümdür.

Sadece Papara kullanıyorum fiyat olarak 10 TL düşünüyorum. Hesap tamamen bana aittir.
Güncel.
Rainbow?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1056967

AC Odyssey oyununda the fate of atlantis DLC'si var ve oyun Deluxe sürümdür.

Sadece Papara kullanıyorum fiyat olarak 10 TL düşünüyorum. Hesap tamamen bana aittir.
DC: Vahar'ai#6083
Güncel.

GeForce NOW var mı?

Var hocam. Discord'dan yazın isterseniz :)

Discord yok. 10 TL de yok şu an sanal kartımda. Olunca satışlar devam ederse yazarım. Gerekirse Discord açarım.
Hocam bir şey daha sorabilir miyim? Her istediğimiz zaman GeForce NOW'a girip oynuyor muyuz yoksa birileri oynamayınca mı girebiliyoruz? Eğer sınırsız ise karta yatırıp 10 TL'yi alabilirim zamanı gelince.

Discord yok. 10 TL de yok şu an sanal kartımda. Olunca satışlar devam ederse yazarım. Gerekirse Discord açarım.
Hocam bir şey daha sorabilir miyim? Her istediğimiz zaman GeForce NOW'a girip oynuyor muyuz yoksa birileri oynamayınca mı girebiliyoruz? Eğer sınırsız ise karta yatırıp 10 TL'yi alabilirim zamanı gelince.
Onu bilmiyorum hocam. Eğer sıkıntı yaşarsanız paranızı iade edebilirim. Steam varsa oradan da yazabilirsiniz. Veya Telegram da olur.

Eki Görüntüle 1056967

AC Odyssey oyununda the fate of atlantis DLC'si var ve oyun Deluxe sürümdür.
En az 6 ay garanti verebilirim.

Güncel.

DC bakar mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı