Ortalama 35 kilometre ile araç yayaya çarparsa ne olur?

sial

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar hızı ortalama 35 - 40 kilometre olan bir araç bir yayaya çarparsa en kötü sonuç ne olur?
Ve eğer çarpılan kişi 18 yaşının altındaysa, çarpan aracın şoföründen şikayetçi olup olmayacağını aile mi seçiyor yoksa bireysel karar mı veriyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bana 10 km hızla falan çarptı Allah'ıma kavuştum sayılır. 35-40 yavaş bir hız değil ölme ihtimali var neresine çarptığına göre değişir.

Valla bana 10 km hızla falan çarptı Allah'ıma kavuştum sayılır. 35-40 yavaş bir hız değil ölme ihtimali var neresine çarptığına göre değişir.
Sol bacağına çarptığını varsayarsak ne olur, tek bacak kırığı olarak kurtulabilir miyiz ?

Merhabalar hızı ortalama 35 - 40 kilometre olan bir araç bir yayaya çarparsa en kötü sonuç ne olur?
Ve eğer çarpılan kişi 18 yaşının altındaysa, çarpan aracın şoföründen şikayetçi olup olmayacağını aile mi seçiyor yoksa bireysel karar mı veriyor?

Hocam 35-40 da tahtalıköy ihtimal.

Sol bacağına çarptığını varsayarsak ne olur, tek bacak kırığı olarak kurtulabilir miyiz ?

Yanlış anlama da bu sorularından tek çıkarabildiğim sonuç birisine bilerek çarpmak istemen :D Yani kırılır herhalde, bilemiyorum.

Hocam hangi açıdan vurduğuna bağlı. Vurup kenara fırlattıysa (ve kafasını çarpmadıysa) ölmez. İnsan bedeni sanıldığının aksine o kadar da zayıf değil, yüksek ihtimalle yaşar. Ama altına alıp ezerse ölme ihtimali yüksek. Arabanın önünün sağı-solu adama çarparsa da sıkıntı yok kenara iter adamı ölme ihtimali sıfır gibi bir şey. Önemli olan adamı altına alıp çiğnememesi. Şikayet konusuna gelirsek çocuk şikayetçi değilim ben vesaire dese bile aile şikayetçi olduğu sürece ailenin sözü dinlenir diye biliyorum.

Kişinin zarar görmesi veya görmemesi nasıl çarptığına, neresine çarptığına ve çarpılan zemine ve alana bağlı, ama kesin bir şey diyemeyiz. Zarar göredebilirde görmeyebilirde.

35 - 40'la geçende arkadaşım duvara girdi. Arabanın ön tarafı pert oldu. Azımsanacak bir hız değil.

Geri
Yukarı