Ortalama 35 kilometre ile araç yayaya çarparsa ne olur?

Bacaktan başka kemikte kırılır. Daha büyük bir soruna da yol açabilir. Çocukta ağır bir rahatsızlık yoksa eğer aileside şikayetçi olmazsa ve aileside kabul ederse kendi aranızda hastahane masrafı, çalışıyorsa eğer mağduriyetini karşılamak için ücret ödenir anlaşılır. Eğer şikayetçi olursa mahkeme ile bunlar yapılır sigortaya başvurulur duruma göre tazminat davası açılır.

Hayır. Şükürler olsun ki bir insana çarpmadım veyahut bana çarpılmadı. Açtığım konu her ne kadar absürt gelsede bu konuya verilecek cevaplara ihtiyacım var. Teşekkürler :)

Yaklaşık 10km/h bi hızla bir araç çarpmıştı bana. O hızda bile savrulup yere düşmüştüm, bir şey olmamıştı ama bunun 4 katı bir hızla çarpıldığını varsayarsak ölüme bile götürür.

Yaklaşık 10km/h bi hızla bir araç çarpmıştı bana. O hızda bile savrulup yere düşmüştüm, bir şey olmamıştı ama bunun 4 katı bir hızla çarpıldığını varsayarsak ölüme bile götürür.
Araç çarptıktan sonraki süreci anlatabilir misin, hastaneye yattın mı, şikayetçi olunup olunmayacağına kim karar verdi?

Araç çarptıktan sonraki süreci anlatabilir misin, hastaneye yattın mı, şikayetçi olunup olunmayacağına kim karar verdi?
Çok basit bir şeydi zaten. Suç da benimdi, ara sokağa bakmadan atladım yola. Taksici bir abiydi o arabadan inmeden kalktım ayağa. Biraz bir ağrı oldu ama o kadar unuttum gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı