Ortaokul ve liseli kızların çıktığı tipler neden böyledir?

Arkadaşlar kesinlikle, meraktan soruyorum. Şu an lise 2'yim ve ortaokul ve lise ortamını biliyorum, gördüm. Neyse üniversiteye falan bilmediğim için yorum yapmayacağım, tekrardan sadece merak ettiğim için sorduğumu belirtmek isterim. Öncelikle kimi görsem kesinlikle şu tip erkeklerle çıkıyorlar, şu an dediklerim lise için geçerli. Ortaokulda da hemen hemen aynı.
  • 180+ boy.
  • Zayıf ve çok ince olmak.
  • Beyaz tenli.
  • Hafif keko.
  • TikTok.
Bunlar olmazsa olmuyor. Gördüğüm kadarıyla çıkmıyor, illa bunların hepsi olmalı. Birisi vicut yapsa bile ona bakmıyorlar. İlla dediğim şeyler olmalı, bunu açıklar mısınız ne buluyorlar bu tiplerde?

Liseyi salla üniversite de bak lise falan boş iş şimdi üniversite sınavına bak derim.

Bir arkadaşım demişti şimdiki yüzümüz önceki hayatımızda beğendiğimiz bir kişinin yüzü oluyormuş tabii ben Müslüman'ım öyle önceki hayata inanmıyorum öbür dünyaya inanıyorum ama öyle duydum işte.
Herkesin kaderi farkli. Bizim ki de boyle.
Aslinda bende hic bir vasif da yok 😁.

Bakiyorlar kanki.

Bence en buyuk kriter uzun boy.

Hocam ben gördüklerim kadarına yorum yaptım heryeyi bilemem tabii ama herkes bunları yazınca sosyaş medyada falan her yerde aynı olduğunu düşündüm.

Liseyi salla üniversite de bak lise falan boş iş şimdi üniversite sınavına bak derim.

Hocam 6 sınıftan itibaren falan bende bir halsizlik ortaya çıkmıştı derslerden uzaklaştım sınıfın sessiz çocuğu oldum öğretmenlerimde bana derlerdi oğlum sana ne oldu diye sınıfın en zeki öğrencilerindendin diye bilmiyorum ailem yüzünden de olabilir neyse üniversite sınavınada çalışacağım ama benim için geç olacak herhalde.

Sebebi bu saydığın tipteki erkeklerin çok fazla utanma duygusu olmaması. Sen çekiniyorsun mesela bir kızla konuşmak için veya "ya abi o kız çok iyi ya bana bakmaz" diye gidip yanaşmıyorsun kıza. Ama hafif keko dediğin tipler küçüklükten beri yırtık, serseri gibi takılan tipler olduğu için bunlarda çekinme, utanma gibi bir duygu olmuyor. Gidip pat diye kızla konuşuyor. Erkeklerin %90'ı güzel kızları gözünde tanrıçalaştırdığı için ilk adımı atamıyor. Ee bu kızlar da utanmayıp gelip kendisiyle ilk konuşan erkekle sevgili oluyorlar.

Ben 183 cm boya sahibim, 62 Kg'yim. Gözlüklü, erkekler arasında tehditkâr ve kızlar arasında mantıklı konuşan biriyim. Derslerimde iyi. Bizim kurstan bir kızı sevdim, ama gönül eğlendirmek için değil, delikanlı gibi... Öyle niyetimi de hemen belli etmedim, ama kız durduk yere arkadaş olmak istemediğini söyledi. Unutmaya çalışıyorum, ama benimle aynı sınıfta ve her dinlenme arasında muhakkak görüyorum. Umarım en kısa sürede hakkımda hayırlısı olur :/...

Sebebi bu saydığın tipteki erkeklerin çok fazla utanma duygusu olmaması. Sen çekiniyorsun mesela bir kızla konuşmak için veya "ya abi o kız çok iyi ya bana bakmaz" diye gidip yanaşmıyorsun kıza. Ama hafif keko dediğin tipler küçüklükten beri yırtık, serseri gibi takılan tipler olduğu için bunlarda çekinme, utanma gibi bir duygu olmuyor. Gidip pat diye kızla konuşuyor. Erkeklerin %90'ı güzel kızları gözünde tanrıçalaştırdığı için ilk adımı atamıyor. Ee bu kızlar da utanmayıp gelip kendisiyle ilk konuşan erkekle sevgili oluyorlar.

Hocam neden o zaman hep söylediğim kriterlerdeki erkekeler oluyor hepsi?
Önceden bir arkadaşım vardı ne yalan söyleyeyim yakışıklıda değildi bir kızı sevdiğini defterine yazmıştı bu kız ağladı sızlandı falan çocuk hocadanda güzel dayak yedi dediğiniz gibi değil yani.

girlgtavc.jpeg

Geri
Yukarı