Ortaokulda alınan ceza sicile işler mi?

Şimdi ceza alabilirim kınama veya uyarı olacak ama tutanakta olabilir. Sicile işler mi? (Disiplin kurulu verecek İlk olacak ve ortaokul.)
Öncelikle benim bildiğim kadarıyla sana şöyle anlatayım:Kınama sicile işler fakat onlardan birisi olmayıp sana sözleşme imazalatırlarsa korkma o sicile işlemez.Ama sözleşmeyi imzalayıp bir daha böyle bir davranış yaparsan daha büyük cezalara çaprtırılıyorsun ve sicile işliyor.Zaten sözleşmeyi detaylı şekilde okursan bir daha yapmayacağın için söz veriyorsun ve imzalıyorsun

1679670688010.png

Öncelikle benim bildiğim kadarıyla sana şöyle anlatayım: Kınama sicile işler fakat onlardan birisi olmayıp sana sözleşme imazalatırlarsa korkma o sicile işlemez. Ama sözleşmeyi imzalayıp bir daha böyle bir davranış yaparsan daha büyük cezalara çaprtırılıyorsun ve sicile işliyor. Zaten sözleşmeyi detaylı şekilde okursan bir daha yapmayacağın için söz veriyorsun ve imzalıyorsun.

Öncelikle benim bildiğim kadarıyla sana şöyle anlatayım: Kınama sicile işler fakat onlardan birisi olmayıp sana sözleşme imazalatırlarsa korkma o sicile işlemez. Ama sözleşmeyi imzalayıp bir daha böyle bir davranış yaparsan daha büyük cezalara çaprtırılıyorsun ve sicile işliyor. Zaten sözleşmeyi detaylı şekilde okursan bir daha yapmayacağın için söz veriyorsun ve imzalıyorsun.

Eki Görüntüle 1713076

Şimdilik böğle bir belge verilmedi ama verilirse onaylarım.

@cay ıcen kedy yaptığım şey ciddi biraz ama verirler mi sözleşme?

Son düzenleme:
Şimdilik böğle bir belge verilmedi ama verilirse onaylarım.

@cay ıcen kedy yaptığım şey ciddi biraz ama verirler mi sözleşme?
nasıl bir şey yaptığınıza bağlı,yaptığınız şeyin içeriğine önem veriyor bazı okulların disiplin kurulları.1.Kaçıncı sınıftınız ? 2.Nasıl bir şey yapmış olabilirisiniz ki okulda hele ortaokulda

Geri
Yukarı