Ortaokulda kavga ettim ama ne olur?

Medic Gaming

Femtopat
Daha fazla  
7. sınıfım bugün sınıf kapısına birkaç kişi geldi onlar da 7. sınıf okulda herkese bulaşıyorlar birisi aşiret zaten. Çıktım kapıya ne oldu diye itmeye başladılar ben onlardan birini itince biri vurdu bana bende onun siniriyle bana vuranın üstüne koştum vurdum çocuğu kalorifere sonra bana bir tane salladı çocuğa çocuğa çok kötü vurdum çocuğun burnu kanamaya başladı çok sert vurmaya başladım baktılar ben durmayacağım hocayı çağırmışlar hoca aldı götürdü bizi idareye. Müdürde beni tanır derslerim falan iyi burs kazanmıştım bir de oradan tanıyor bana bir şey demedi çocuğa kızdı ama bir şey olur mu abim kavga etmiş okuldan atılmaya kadar gelmiş. Bir de ne yapacağım ben bunlar sopayla ön kesiyor :d.

Edit: Çocuk dönem başından beri bana bulaşıyor sözlü taciz ediyor hatta bir keresinde 3 kişi demirle önümü kesmişlerdi yani o yüzden müdür bana bir şey demedi ki müdür bunu biliyor.

7. sınıfım bugün sınıf kapısına birkaç kişi geldi onlar da 7. sınıf okulda herkese bulaşıyorlar birisi aşiret zaten. Çıktım kapıya ne oldu diye itmeye başladılar ben onlardan birini itince biri vurdu bana bende onun siniriyle bana vuranın üstüne koştum vurdum çocuğu kalorifere sonra bana bir tane salladı çocuğa çocuğa çok kötü vurdum çocuğun burnu kanamaya başladı çok sert vurmaya başladım baktılar ben durmayacağım hocayı çağırmışlar hoca aldı götürdü bizi idareye. Müdürde beni tanır derslerim falan iyi burs kazanmıştım bir de oradan tanıyor bana bir şey demedi çocuğa kızdı ama bir şey olur mu abim kavga etmiş okuldan atılmaya kadar gelmiş. Bir de ne yapacağım ben bunlar sopayla ön kesiyor :d.

Edit: Çocuk dönem başından beri bana bulaşıyor sözlü taciz ediyor hatta bir keresinde 3 kişi demirle önümü kesmişlerdi yani o yüzden müdür bana bir şey demedi ki müdür bunu biliyor.

Dövdüğün çocuklar boş bir anında seni tenha yere sıkıştırıp halledebilirler. Bundan müdüre bahset.

Koridorda kamera vardır muhtemelen. Kimin suçlu olduğu kamera kayıtlarından anlaşılabilir belki. Fakat ilgileneceklerini de fazla sanmıyorum.

Ortaokulda pek takmıyorlar ama kavga her zaman affedilmez bir disiplin suçudur. Ailenle birlikte gidip hocalar ile konuş. Ailenle konuşursan bir şey olmaz bence. Bu müdürün ve kurulun insafına bağlı. Bundan sonra da erkeklik gösterisi yapmak yerine gidip hocalarınla konuşabilirsin ki böyle bir sorunla karşı karşıya kalmayasın.

okurken nefesim kesildi. Nokta kullanmayı öğrenmen gerek.

Rehberliğe gidersiniz. Şahit bulursan yırtarsın. Diğer türlü yarı yarıya kınama alma şansın var. Diğer yüzdelik şans ise hocalar uğraşmaz bile.

Şahitten kasıt okullarda neredeyse her yerde kamera var oradan açıp bakabilirler.

Disiplin açısından sıkıntı olmasa da bu meselenin ardı kesilmez, tenhada affın olmaz arkanı kollaman gerekir. Böyle de yaşanmaz arayı bul hallet çocuklarla konuşarak.
En fazla yapacakları çocuğu dövmek, o çoluk çocuk tavuk bile kesemez korkmasın arkadaş ondan söylüyorum ha onun dışında anlaşmaya bakın o yaştakiler saçma triplere girip kavga etmek isterler, sende bul kendine arkadaş grubu takılın beraber hiçbir şey yapmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı