Orucun bitmesine 2 gün kaldı

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
Sizde durumlar nasıl? Ben 15 yaşımdayım. Şu ana kadar bir sıkıntısız tuttum. Sizde durumlar nedir? 2 gün sonra bayram, şimdiden mutluyum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal bir insan gibi uyur kalkerken oruç uyku saatlerimi değiştiriyor. Sabahları uyuyup artık geceleri uyumamaya başladım. Görende yarasa sanar. Sanırım fazla uyumakta oruç sayılmamasını sağlıyormuş. :/

( o kadar değişik bir durum ki gözlerim artık alışamıyor. Yazdıklarımı anlayamayıp 2 kelimeyi farklı şekilde 2 kere kullanmışım. ) :D

Sizde durumlar nasıl? Ben 15 yaşımdayım. Şu ana kadar bir sıkıntısız tuttum. Sizde durumlar nedir? 2 gün sonra bayram, şimdiden mutluyum.
Uyku saatlerimi çok değiştirdi. Sabah 7'de uyuyorum akşam 4'te uyanıyorum. Hepsini tuttum şimdiye kadar ama köye gitmemiz gerektiği için hepsini tutamayacağım.

Bu sene çok değişti, genelde az olsada zorlanırdım ama bu sene hiç zorlanmadım. Üstüne üstlük artık hiç uyumuyorum. 4.30'da yat, 9'da uyan şeklinde bir morotonum oldu. Bitince çok karma karışık bir durum olacak. Ek olarak her bir şey yediğimde bi' içim cız edip düşündükten sonra Ramazan olmadığını anlayacağım.

Geri
Yukarı