Çözüldü OS ve tarayıcı gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
33
Daha fazla  
Mesaj yazdığımda işletim sistemim ve tarayıcım gözükmüyor. Bu ayar bende açıktı. Sonra ne olduysa gizlilik sekmesinde aradım ve bulamadım. Diğer ayarlara baktım onlarda da bulamadım. Sosyal'den kaldırıldı diye düşündüm, bazı kişilerde hâlâ var. Başka tarayıcı denedim, olmadı. Nasıl düzeltebilirim?

1620681668776.png

Bu konuya moderasyon ekibinin bakması daha iyi olacaktır veya yetkililerin.

Ben tarayıcı ve sistem bilgisinin gözükmesiyle ilgili ayar vardı diye hatırlıyordum ama yokmuş sanırım. Birkaç dakikadır bakıyorum ama bulamadım.

Ben tarayıcı ve sistem bilgisinin gözükmesiyle ilgili ayar vardı diye hatırlıyordum ama yokmuş sanırım. Birkaç dakikadır bakıyorum ama bulamadım.

Sizde de gözükmüyor hocam. Belki moderatör birazdan yazar.

User agent eklentisi ile ilgili olabilir. Bende de bir süredir gözükmüyormuş. Sen deyince fark ettim.

User-agent eklentisini kaldırdım hocam. Gene aynı. Sanırım moderatör sadece açtı. Genel bir sorun. Bu yüzden moderatör ilgilenirse iyi olur aslında.

Son düzenleme:
Merhabalar, normalde kullandığım OS ve tarayıcı gözükürdü birkaç gündür gözükmemeye başladı. Bunu nasıl halledebilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı