OS X El Capitan Yüklenemedi Hatası

Makaleler
1
Yer
Bursa
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar böyle bir sorunum var acaba neden dolayı böyle bir hata veriyor?
Hata kodu veya hata raporu vermediğinden buraya da yazamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir gündür yazmamamın sebebi yaptığım birkaç hatalı davranış yüzünden Technopat Sosyal’den uzaklaştırılmam.
Konuya gelecek olursak sıkıntı Linux Mint’de, Windows’u da yazmıyor.
Acaba Linux Mint platformunda mac(.raw) dosyasını yazdırabilecek program önerebilir misiniz veya geri nasıl Windows’a dönebilirim?
Çok program denedim BalenaEtcher demeyin flash bellekleri görmüyor. Biçimlendir diyebilirsiniz FAT dahil olmak üzere bir çok biçimlendirme türünü denedim.
Ama yine de olmadı. :(
Bu arada dosyaları elle göndermeye çalışınca da dosyayı gönderdikten sonra bu dosya çok büyük gönderilemez tekrar denemek ister misiniz yazıyor tekrar gönderiyorum yine aynı hata bu dosya çok büyük hatası..

WoeUSB veya BalenaEtcher diyeceğim ama BalenaEtcher'ı denemişsiniz, ben Mojave kurarken aynı hatayı aldım ve ekran kartını devre dışı bırakarak (yani kurulumu tanıtmadan yaptım, Nvidia sağ olsun, sonradan düzelttim) çözdüm (Clover ayarlarından Web Driver'ı devre dışı bıraktım, kalanı ile oynamadım).

WoeUSB veya BalenaEtcher diyeceğim ama BalenaEtcher'ı denemişsiniz, ben Mojave kurarken aynı hatayı aldım ve ekran kartını devre dışı bırakarak (yani kurulumu tanıtmadan yaptım, Nvidia sağ olsun, sonradan düzelttim) çözdüm (Clover ayarlarından Web Driver'ı devre dışı bıraktım, kalanı ile oynamadım).
Flash belleğin ne kadarının kulanıldığına baktım 600 MB'lık bir kısmı kullanılıyordu. Yani Linux'da bir sıkıntı var ve dosyaları yazdırmıyor.
Büyük dosyaları yazdırırken hata çıkartıyor sanırsam.
Elle flash belleğe kopyalamaya çalıştım dosyaları bütün dosyaları gönderiyor 4.5 GB'lik dosyada hata veriyor boyut büyük olduğundan kopyalanamadı diye.

Geri
Yukarı