Osram ampül fiyat karşılaştırması

alicnayddn

Centipat
1.sinde renkler var, ışık ayarlama falan var.2.ampülde RGB falan yazmıyor. Dim edilebildiği(sanırım ışık kısmak açmak)yazıyor. 1.daha ucuz. 2. daha pahalı. Neden böyle anlamadım. İndirimde mi olduğundan yoksa ikisi arasında fark var mı özellik olarak?
Capture+_2021-02-12-00-56-44.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1.sinde renkler var, ışık ayarlama falan var.2.ampülde RGB falan yazmıyor. Dim edilebildiği(sanırım ışık kısmak açmak)yazıyor. 1.daha ucuz. 2. daha pahalı. Neden böyle anlamadım. İndirimde mi olduğundan yoksa ikisi arasında fark var mı özellik olarak?Eki Görüntüle 875616

Büyük ihtimalle indirimde alacaksan ucuzundan hemen almanı öneririm aralarında bir fark yok.

1.sinde renkler var, ışık ayarlama falan var.2.ampülde RGB falan yazmıyor. Dim edilebildiği(sanırım ışık kısmak açmak)yazıyor. 1.daha ucuz. 2. daha pahalı. Neden böyle anlamadım. İndirimde mi olduğundan yoksa ikisi arasında fark var mı özellik olarak?Eki Görüntüle 875616

Hocam dim edilebilirden kasıt bu yatak odalarında çevirerek ayarlanan anahtarlar için uygun olduğu anlamına gelebilir. Çünkü LED ampuller genelde bu anahtarlara uygun değil. Kumanda resmi vs. de yok zaten.

Üstteki ucuz olandan bende var 1 seneye yakın kullanıyorum. Kumandadan ışığın şiddetini ayarlayabiliyorsun. Yani aslında üstteki de dim edilebilir. Bence biri kumandadan diğeri duvar anahtarından.

Yeni konular

Geri
Yukarı