Osu!'da gelişmek

mightxy

Femtopat
Katılım
5 Ağustos 2021
Mesajlar
42
Oyunu oynarken sinir krizi geçiriyorum gerçekten. Osu! Modunda oynuyorum ve doğru basmama rağmen oyundayken üstteki dolup azalan çubuk sürekli azalıyor ve kaybediyorum, nasıl gelişebilirim?
 

M.Sc Jelly Bean

Gigapat
Katılım
2 Mart 2014
Mesajlar
6.056
Çözümler
103
Yer
Master Boot Record
Osu!'nun ihtiyaç fazlası amatör stylus'ları satmak için üretilmiş bir oyun olduğunu düşünüyorum. Aynı fidget spinner saçmalığının fazlalık rulmanları satmak için yapılmış bir oyuncak olması gibi.

Sorunuza gelirsek, kas hafızası ve el göz koordinasyonunu geliştirmek ile yapılır. Bu da pratik ile gelişir. Yani hayatınızın bir bölümünü bu oyuna ayırıp düzenli olarak Osu çalışmanız gerekiyor. Değer değmez ikilemini çözmeyi size bırakıyorum.
 

uykuda

Centipat
Katılım
12 Mart 2021
Mesajlar
1.576
Makaleler
2
Çözümler
21
Şu anda oynadığınız maplerin bir üst seviyesini oynayın 1 hafta sonra önceki seviye çok yavaş gelecek ve üst seviyeye alışacaksınız.
 

Vavien.

Terapat
Katılım
20 Aralık 2014
Mesajlar
13.372
Makaleler
6
Çözümler
286
Yer
İstanbul
Sadece fareyle mousepad ve mousepadsiz oynadım. Hatırı sayılır bir performansım vardı. Alışma ve sonrasında refleks vb. zımbırtılarla alakalı. Tabii ki çoğu şeyde olduğu gibi çalışıldıkça daha da gelişilir ama gelişme eğrisinin düze yaklaşması çok sürmüyor. Kapasiteniz yüksek ise daha üst bir yerde düzleşmeye başlıyor, düşükse daha erkenden düzleşiyor. Çok fazla süre harcarsanız azar azar da olsa toplamdaki gelişme kayda değer olabiliyor.
 
Yukarı