Ot yenerek yaşanır mı?

Laptop Uzmanı

Decapat
Daha fazla  
Bu çevremizde gördüğümüz şehir içinde de bulunan otların besin değeri ne kadardır? Hayatta kalmaya yeter mi? Bu besinlerin sindirilemeyen kısımları tuvalet ihtiyacını ne kadar artırır? Bahsettiğim otlar Akdeniz ikliminde bulunabilecek sıradan otlar ve yerdeki -çimendi sanırım- otlar.

Hocam siz inek misiniz neden ot, çimen yiyerek yaşamak istiyorsunuz.

Sorunuzun cevabı sanırsam hayır çünkü insan vücudu hayatta kalabilmek için çeşitli aminoasitlere, vitaminlere ihtiyaç duyar yani sen sadece ot yersen bir süre sonra vücudunda vitamin kalmayacak ve organlarının fonksiyonları bozulacak ve en sonunda ölüm.

Bu çevremizde gördüğümüz şehir içinde de bulunan otların besin değeri ne kadardır? Hayatta kalmaya yeter mi? Bu besinlerin sindirilemeyen kısımları tuvalet ihtiyacını ne kadar artırır? Bahsettiğim otlar Akdeniz ikliminde bulunabilecek sıradan otlar ve yerdeki -çimendi sanırım- otlar.
Zehirli olup olmadığını kestiremezsiniz ama.
İnsan bağırsağı selülozu sindiremez. Vücudundaki tüm depo kaloriyi tükettikten sonra ölürsün. Bizim için yeşil sebzelerin besin değeri koca bir sıfırdır.
Ot bir de karnı şişiriyor diye biliyorum.

%30 lif ve %70 Sudan oluşmaktadır. Susuz insan yaşayamaz. Otta bol miktarda su olduğunu düşünürsek ve en kötü ot mideni doldurur desek bence yaşanır.

İş ilanları & Kariyer Tavsiyeleri Kariyer.net'te! önce bu siteye bir bak eğer hala ot yemen gerekiyorsa parklardan topla ve iyice yıka.
Ot yemem şart. İşsizlikle alakası yok.
Otu ıspanak gibi yaparsanız yiyebilirsiniz. Ama zehirli olup olmadığına dikkat edin.
Otu ıspanak gibi yaparsanız yiyebilirsiniz. Ama zehirli olup olmadığına dikkat edin.

Veganlara sormak lazım hocam.
Vegan tanıdığım yok.
Hocam siz inek misiniz neden ot, çimen yiyerek yaşamak istiyorsunuz.

Sorunuzun cevabı sanırsam hayır çünkü insan vücudu hayatta kalabilmek için çeşitli aminoasitlere, vitaminlere ihtiyaç duyar yani sen sadece ot yersen bir süre sonra vücudunda vitamin kalmayacak ve organlarının fonksiyonları bozulacak ve en sonunda ölüm.
Öncelikle ineklerin de bu saydıklarınıza ihtiyacı var. Tam emin olmadığım için sordum zaten. Kesinlikle insanım ama bir süreliğine (2 ay) yemem lazım.
İnsan bağırsağı selülozu sindiremez. Vücudundaki tüm depo kaloriyi tükettikten sonra ölürsün. Bizim için yeşil sebzelerin besin değeri koca bir sıfırdır.
Bunu bildiğim için tuvalet ihtiyacını da sordum.
Zehirli olup olmadığını kestiremezsiniz ama.

Ot bir de karnı şişiriyor diye biliyorum.
Karın şişmesi sorun değil.
%30 lif ve %70 Sudan oluşmaktadır. Susuz insan yaşayamaz. Otta bol miktarda su olduğunu düşünürsek ve en kötü ot mideni doldurur desek bence yaşanır.
Evet hocam. Ben fotosentez yapan bitkilerin içinde az da olsa şeker olduğunu düşünüyorum.
Ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı