Otobüste orijinal AirPods buldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kadr_yagar

Hectopat
Daha fazla  
Bugün otobüsle eve giderken koltukta bir AirPods Pro buldum. Önce çakma zannetim fakat eve geldiğimde üstünde california falan yazdığını gördüm. Başta supercopy sandım fakat sonra seri numarasını gördüm, sorgulattım ve ürün orijinal 8 ay garantili çıktı. Sahibine geri vermek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Otobüslerde bulunan eşyaları mutlaka kayıp eşya toplanan bir yere götürüyorlardır. AirPods kutusunu kaybeden kişi de eminim ki bu alanlara soracaktır. Çok zaman geçmeden şoförden ya da internetten nereye bırakıldığını öğrenip arayan kişinin bulmasına yardım edebilirsiniz ve çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz.

Sahibinin bulunacağını sanmıyorum. Satıp bağış vs yapabilirsiniz.

Bugün otobüsle eve giderken koltukta bir AirPods buldum önce çakma zannetim fakat eve geldiğimde üstünde california falan yazdığını gördüm başta supercopy sandım fakat sonra seri numarasını gördüm sorgulattım ve ürün orijinal 8 ay garantili çıktı sahibine geri vermek istiyorum nasıl yapabilirim?
Unutmasaymış enayi :D Ceple hemen (!)

IETT'ye ulaş. İlla ki yardımcı olurlar. Ve ya Apple'a.

Bugün otobüsle eve giderken koltukta bir AirPods buldum önce çakma zannetim fakat eve geldiğimde üstünde california falan yazdığını gördüm başta supercopy sandım fakat sonra seri numarasını gördüm sorgulattım ve ürün orijinal 8 ay garantili çıktı sahibine geri vermek istiyorum nasıl yapabilirim?
Duaların kabul olmuş kanka at cebe.

Hocam atın cebe beleş beleştir (!)

Apple seri numarası ile bulabileceğini düşünüyorum.

Apple'a giderseniz seri numarasından falan yardımcı olabileceklerini düşünüyorum.

Ürünün seri numarasından falan faturası illaki bulunur. Apple mağazalarından birine gidin derim ben.

Otobüslerde bulunan eşyaları mutlaka kayıp eşya toplanan bir yere götürüyorlardır. AirPods kutusunu kaybeden kişi de eminim ki bu alanlara soracaktır. Çok zaman geçmeden şoförden ya da internetten nereye bırakıldığını öğrenip arayan kişinin bulmasına yardım edebilirsiniz ve çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz.

Hocam ama adam sağ kulaklık kulağındayken kaybetmiş, büyük bir ihtimal nerede kayboldugunu bilmiyor.
Hocam, bana yakın bir Apple mağazası yok ve vaktim yok.
Aldığın otobüse geri bırak. Bu arada hangi otobüstü?

Bağcılar 92ş 🤨🤨

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı