Otomatik driver güncelleme programı var mı?

TurkuazGül

Kilopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
XFX RX5700XT 8GB
32GB RAM
Meslek
Yazar
Arkadaşlar tüm driverlarımı tek bir tıklamayla güncelleyebileceğim bir program var mı? Aygıt yöneticisinden yapmaya çalıştığımda Windows Update'ye atıyor ama orada da bir sonuç elde edemiyorum.

En iyisi elle güncellemek. Emin olun daha çok verimli olur, gidip de -uygulamanın adını vermeyeceğim.- yanlış sürücüleri yükleyip çökmesine hatta formata bile neden olabiliyor.

ASUS anakart kullanıyorsanız Armoury Crate üzerinden güncelleme yapabiliyorsunuz. Ama oradan BIOS güncellemesi yapmayın eski sürüm indiriyor ASUS'un sitesine bakın en son model BIOS için.

Diğer anakart markalarında da Armoury Crate'teki gibi bir hizmet var mı bilmiyorum, ancak varsa onlar harici 3. parti bir güncelleme programı önermem. Yanlış kurulum yapabiliyorlar.

Not: Armoury Crate'te en azından ekran kartı driver güncelleme yok, ASUS anakart kullanıyorsanız bilgilendireyim dedim.

Arkadaşlar tüm driverlarımı tek bir tıklamayla güncelleyebileceğim bir program var mı? Aygıt yöneticisinden yapmaya çalıştığımda Windows Update'ye atıyor ama orada da bir sonuç elde edemiyorum.

El ile kurman daha sağlıklı olur. Programlar ve Windows eski sürüm yüklüyor. Son sürümleri yüklemek için el ile yüklemen daha iyi olur.

Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar el ile güncelleyeceğim hepsini.Konu kilitlenebilir.

Önerim ekran kartı sürücünü ses sürücünü chipset, sürücünü kendin kur güncelle diğerlerin de Driver Booster kullanabilirsin açıkçası bu zaman kadar öyle yaptım hiçde bir sorun olmadı ama her bilgisayar da aynı şeyler olacak diye bir şey yok bu şekilde deneyebilirsin.

Geri
Yukarı