Otomatik Masaüstü Açılma Sorunu

Yboyz

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynarken birden masaüstü açılıyor şuan dahi yazı yazarken masaüstüne tıklamışım gibi oluyor. Ek olarak habire bir takım programlar çalışmayı durduyor kafayı yiyecem. Lütfen yardım edin ne yapacam ? Tek çözüm format mı ?

2 gün önce oyun indirdim oyundan PC'ye virüs bulaştı Ramnit.A mıdır nedir bir de B si var. AVG buldu ve sildim fakat tekrar tekrar virus mesajı çıkıp duruyor. Daha sonra Panda ile tarattım o da buldu ve sildi fakat hala AVG 5-6 adet dosyayı daha Ramnit virüsü bulaşmış olarak gösteriyor. Malware temizleyici de indirdim o da buldu ve sildi fakat AVG hala bulmaya devam ediyor. Masaüstünün otomatik açılmasının sebebi bu virüs olabilir mi ?

İndirdiğim temizleme programlarından sadece Ccleaner açılmıyor, çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Sanırsam çözümü bu programda :D Olabilir mi ? :)

Eğer virüs bulaştıktan sonra bu problemi yaşamaya başladıysanız virüsten kaynaklanıyordur sorun. Diğer virüs programlarını kaldırıp Kaspersky kurun ve tarama yapın. Windows 10'a geçin ayrıca.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı