"Otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı" hatası

SlmBnÇağatay

Femtopat
Katılım
5 Haziran 2021
Mesajlar
60
Arkadaşlar bilgisayarı açtığımda bu hatayı alıyorum. Kapatıp yeniden açtığımda yine aynı hatayı veriyor. Yetiştirmem gereken dosyalar var. Bunun evden teknik servise göndermeden düzeltilmesi mümkün müdür?

16349326462893876904397218669068.jpg
 

drmstafaa

Centipat
Katılım
17 Ocak 2021
Mesajlar
2.352
Çözümler
10
Yer
Yetiştirmem gereken dosyalar var.
Elinde başka bir PC ve USB bellek varsa belleğe Ubuntu (ya da herhangi bir canlı oturum Linux dağıtımı) ISO'su yazdır, ardından sistemi USB üzerinden başlat, sistemi başlattığında ''Ubuntu'yu dene'' kısmına tıkla. Masaüstüne ulaştığında dosya yöneticisi üzerinden Windows'un olduğu diske ulaş, yetiştirmen gereken dosyayı bul ve onu başka bir belleğe veya telefonuna at. Ayrıca müsait bir zamanda bilgisayarına format atmanı tavsiye ederim.
 
KS
KS
SlmBnÇağatay

SlmBnÇağatay

Femtopat
Katılım
5 Haziran 2021
Mesajlar
60
Elinde başka bir PC ve USB bellek varsa belleğe Ubuntu (ya da herhangi bir canlı oturum Linux dağıtımı) kur, ardından sistemi USB üzerinden başlat, sistemi başlattığında "Ubuntu'yu dene" kısmına tıkla. Masaüstüne ulaştığında dosya yöneticisi üzerinden Windows'un olduğu diske ulaş, yetiştirmen gereken dosyayı bul ve onu başka bir belleğe veya telefonuna at. Ayrıca müsait bir zamanda bilgisayarına format atmanı tavsiye ederim.

Bunu format harici kurtarmaz değil mi?
 

Yeni konular

Yukarı