Otomatik onarım döngüsüne girmiş bilgisayara nasıl format atılır?

Justpub

Hectopat
Arkadaşlar uzun zamandır mavi ekran alıyordum bu sabahtan beri bilgisayarım otomatik onarım / srttrail.txt bulunamadı döngüsünden çıkmıyor güvenli moda girmiyor sıfırlama yapmıyor.
Şimdi şöyle bir sorum var elimde taşınabilir hdd var falan içinde silemeyeceğim dosyalar var. Ek olarak masaüstü de Windows 10 iso dosyası var. Ben taşınabilir hdd de bulunan dosyalara zarar vermeden format diski oluşturabilir miyim? Masaüstünden iso dosyasını nasıl çekebilirim?
Not şuanda çevremde başka pc yada flash bellek bulunmuyor.

Hocam bi internet cafe'ye gidip ISO'yu yazmalısınız, USB bellek lazım tabii..
USB belleksiz de format atılıyor fakat açılmıyor demişsiniz.
Tek çare bu.

En azından 4 GB filan bir flash bellek bulsanız işiniz çok kolaylaşırdı. Durumunuz ne kadar zorlanabilirse o kadar zorlanmış şu anda😀 DVDwriter filan varsa en azından bir Windows CD bulsanız o da olur diyeceğim ama.

En azından 4 GB filan bir flash bellek bulsanız işiniz çok kolaylaşırdı. Durumunuz ne kadar zorlanabilirse o kadar zorlanmış şu anda😀 DVDwriter filan varsa en azından bir Windows CD bulsanız o da olur diyeceğim ama.
Evet hepsi üst üste geldi 😀 Flashbellek bulsam çözebilir miyiz peki?
Şimdi flash bellek almaya gidiyorum peki masaüstünde bulunan isoyu nasıl yazdırabilirim? E
n azından 4 GB filan bir flash bellek bulsanız işiniz çok kolaylaşırdı. Durumunuz ne kadar zorlanabilirse o kadar zorlanmış şu anda😀 DVDwriter filan varsa en azından bir Windows CD bulsanız o da olur diyeceğim ama.

Son düzenleme:
Evet hepsi üst üste geldi 😀 Flashbellek bulsam çözebilir miyiz peki?
Şimdi flash bellek almaya gidiyorum peki masaüstünde bulunan isoyu nasıl yazdırabilirim? E
n azından 4 GB filan bir flash bellek bulsanız işiniz çok kolaylaşırdı. Durumunuz ne kadar zorlanabilirse o kadar zorlanmış şu anda😀 DVDwriter filan varsa en azından bir Windows CD bulsanız o da olur diyeceğim ama.
Hocam yakın bir internet kafe mutlaka vardır. Orada geçici de olsa en düşük sürüm Windows yazdırın flash belleğe. En azından 10 dakika kullanılacak bilgisayar ve bir flash bellek işinizi görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı