"Otomatik Onarıma Hazırlanıyor" Sorunu

tekthagangsta

Centipat
Windows 10 kullancısıyım, Asus marka anakart kullanıyorum. Bilgisayarı toplayalı 1 hafta olmadı bu hatayı aldım. Biraz bekletiyor sonra BIOS ayarlarına giriyor. BIOS'dan çıkamıyorum.

image.jpg

Bu hatayı aldıktan sonra sistemi yeniden yüklemeyi denediniz mi? Eğer denediyseniz kurulumdan önce BIOS'tan UEFI seçeneğini aktif ettiniz mi? Boot ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
yüklersem Orijinal windows 10 lisansım kaybolur diye endişe ediyorum o yüzden asus teknik servisine başvuracağım her şey için teşekkürler
Sahip olduğun lisans ne ise (Home,Pro,Enterprise) onun iso dosyasını microsoftun sitesinden indirip kurarsan lisans anahtarı sendeyse bir yere kaybolmaz. Hele ki Microsoft hesabına bağladıysan hiç kaybolmaz. Eğer retail değil de oem ise anakart değiştirmedikçe kaybolmaz yani kısaca kaybolmaz. Yine de en iyi yolu siz bilirsiniz.

Sahip olduğun lisans ne ise (Home,Pro,Enterprise) onun iso dosyasını microsoftun sitesinden indirip kurarsan lisans anahtarı sendeyse bir yere kaybolmaz. Hele ki Microsoft hesabına bağladıysan hiç kaybolmaz. Eğer retail değil de oem ise anakart değiştirmedikçe kaybolmaz yani kısaca kaybolmaz. Yine de en iyi yolu siz bilirsiniz.
Windowsu oem olarak satın aldım ben kurmadığım için ürün anahtarınıda bilmiyorum fakat anakartı değiştirmedim yani kaybolmaz bu durumdada windowsu tekrar kurarsam sorun olmaz heralde microsoft hesabıma bağlanmadım bu arada

Windowsu oem olarak satın aldım ben kurmadığım için ürün anahtarınıda bilmiyorum fakat anakartı değiştirmedim yani kaybolmaz bu durumdada windowsu tekrar kurarsam sorun olmaz heralde microsoft hesabıma bağlanmadım bu arada

Burada Recep Baltaş anlatmış. Hâla çalışıyor mu bilmiyorum. Ama denemekte fayda var. Aksi halde bilgisayarını satın aldığın yere gidip lisans anahtarını alman gerekecek.

Edit; pardon sizin sistem açılmıyordu. Bilgisayarın özelliklerinden windows 10 sürümünüz ne ise onun iso dosyasını Buradan indirin. Sistem internete bağlandığı anda windows activated olacaktır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı