Otomatik TextBox Doldurma

CrawLTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba Ben Discord için bir program yaptım. Ayrıntıları maalesef veremeyeceğim. Fakat Discord'da js ile input doldurmaya çalışıyorum input dolu olmasına rağmen doldurun diyor bunu nasıl yaparım? Farklı yerlerde işe yarıyor fakat Discord'da işe yaramıyor. Bilenler Cevap verirse çok sevinirim.

Şu an input doldurma için otomatik macro programı kullanıyorum

Ne kullanıyorsunuz, neyle yazıyorsunuz hiç bir şey belirtmemişsiniz. ama genelde TextField'lar setText() adında bir method barındınır. Kullandığınız Framework'ü bilmeden hiç bir şey söyleyemem. Ne yaptığınızı da tam olarak anlamadım.

TextBox'ı otomatik doldurduktan sonra input focus'unu başka bir textbox'a veya butona falan set edersen düzelebilir tahminim.

TextBox'ı otomatik doldurduktan sonra input focus'unu başka bir textbox'a veya butona falan set edersen düzelebilir tahminim.

JavaScript:
document.getElementsByName('username')[0].value = "Deneme"

Consola bunu atıp value değişmeye çalışıyorum, value doldurmama rağmen değer girmemizi istiyor hala, framework felan kullanmıyorum discord inputunu normal yollar ile değiştirmeye çalışıyorum.

unknown.png

----

unknown.png

focus yaparak denedim sonuç alamadım

--

JavaScript:
<input class="inputDefault-_djjkz input-cIJ7To inputError-1PrjdI" name="username" type="text" placeholder="What should everyone call you?" maxlength="999" value="">

input ilk değeri bu şekilde

Geri
Yukarı