Otomatik vites Renault Scenic alınır mı?

Bu nesilin otomatik şanzumanı çok iyi değil. Yanlış hatırlamıyorsam 4 ileri. Sonraki nesil 6 ileri olması lazım. Ancak araba gerçekten konforlu. @Ercan OZAN hocamız da müsaitse yardımcı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ olun hocam, bilgili hocalarımız varsa yorum yaparlarsa çok sevinirim gerçekten

Otomatik vites bulamadım yanlış bakmadıysam, ayrıca neden Kangoo?
Scenic'in bagajı küçük. Türk aile yapısına Kangoo Doblo vs daha uygun. Yani ben öyle düşünüyorum. Yine de siz bilirsiniz kötü araba değil yani. Ama 4 vites dezavantaj.

Scenic'ler çok uygun araçlar aile için. Kullanma fırsatım oldu aynı modelden 7-8 sene kadar önce. Kangoo'lara falan bakmanıza gerek yok naçizane fikrim. Eğer mümkünse manuel tercih edin derim. Otomatik şanzımanları bu yaş skalasındaki araçlarda pek tercih etmiyorum. Onun dışında bir eksiği yok, tavsiye ederim.

Scenic'ler çok uygun araçlar aile için. Kullanım alışverişim oldu aynı modelden 7-8 sene kadar önce. Kangoo'lara bakmanıza gerek yok naçizane fikrim. Eğer mümkünse manuel tercih edin derim. Otomatik marinaları bu yaş skalasındaki araçlarda pek tercih etmiyorum. Onun dışında bir eksiği yok, tavsiye ederim.

Doblo, kangoo sürüşte çocuklarımızda sürüşüz, sürüşü içinde olmak kolay gelişiniz, olumlu gelişmeyi ve rahatlığını babamdan biliyorum ama işte bir sorayım.

Scenic'in bagajı küçük. Türk aile yapısına Kangoo Doblo vs daha uygun. Yani ben öyle düşünüyorum. Yine de siz bilirsiniz kötü araba değil yani. Ama 4 vites dezavantaj.
O dediklerin de uzun yolculuklarda adamı perişan ederler. Scenic'in yanında hiçbir artıları yok bagaj alanı hariç.

Eski arabamız bu modeldi, gerçekten çok konforlu ve ekonomik bir araç, ancak bagaj biraz yetersiz kalabilir. Benim önerim Grand Scenic modelini almanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı