Otomobil Temizlik Ürünleri Tavsiye

TENSES

Kilopat
Aracımı yıkamak için mikrofiber yıkama eldiveni almak istiyorum. Yıkandıktan sonra kurulamak için de mikrofiber havlu almak istiyorum. Bu ekipmanları kullanıp marka önerebilecek olan var mı? Mikrofiber eldiven süngere göre çok fark yaratıyor mu? Ayrıca iyi bir oto şampuanı önerirseniz sevinirim. Yeni araç aldım olabildiğince iyi bakmak istiyorum ama bu ekipmanlarda gördüğüm kadarıyla oldukça pahalı. Öneri yaparken fiyatlarda aşırıya kaçmazsanız güzel olur. 😄

Meguiar's cilalı sarı şampuanı ve Meguiar's mikrofiber yıkama eldiveni tavsiye ederim. Sıfır aracımda 2 yıl kullandım bu ürünleri.
Kurulama için, Meguiar's Water Magnet Mikrofiber Kurulama Bezi diye aratırsanız sarı bir bez var onu kullanıyorum. Fakat 2 adet almanız daha iyi olacaktır. D segmenti aracıma tek bez yetmiyor.
Kısaca Mmeguiar's ürünleri alınabilir

Meguiar's cilalı sarı şampuanı ve Meguiar's mikrofiber yıkama eldiveni tavsiye ederim. Sıfır aracımda 2 yıl kullandım bu ürünleri.
Kurulama için, Meguiar's Water Magnet Mikrofiber Kurulama Bezi diye aratırsanız sarı bir bez var onu kullanıyorum. Fakat 2 adet almanız daha iyi olacaktır. D segmenti aracıma tek bez yetmiyor.
Kısaca Mmeguiar's ürünleri alınabilir
1 şişe şampuan ortalama olarak kaç yıkama gidiyor. Fiyatını çıkartır mı acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı