Otoyol geçiş ihlali cezası

muratarabaci

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Açıkçası internette çoğu yere bakıp bulamadığım bir şeyi belki yaşayan olmuştur diye buraya sormak istiyorum. 05.06.2018 tarihinde aldığım motosikletimin bugün rastgele geçiş ihlali cezası olduğunu fark ettim ama motoru ben almadan önce yapılmış ve ödenmemiş. Bu cezayı ödemezsem başım ağrır mı? Satışa engel olur mu? Bir şekilde bir yere itiraz edip bunu iptal ettirebilir miyim? Sonuçta 70 TL az bir para değil ve eski sahibinin yaptığı şeyi ben neden ödeyeyim ki?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Devletimiz cezaları geç göndermeyi sever. Satan arkadaşın iyi niyetli olduğunu düşünürsek onun da senin gibi haberi olmamış olabilir. Eğer olmuşsa da işi çakallığa vurmuş.

Tutarı ödeyin, faizi var mı bilmiyorum ama varsa boşuna 70 TL'yi katlamaya gerek yok.

Devletimiz cezaları geç göndermeyi sever. Satan arkadaşın iyi niyetli olduğunu düşünürsek onun da senin gibi haberi olmamış olabilir. Eğer olmuşsa da işi çakallığa vurmuş.

Tutarı ödeyin, faizi var mı bilmiyorum ama varsa boşuna 70 TL'yi katlamaya gerek yok.
Sanırım faiziyle 70 tl olmuş. Neyse ödeyeceğiz gibi duruyor yapacak bişey yok.

Ödemeden itiraz edemiyorsun. Saçma ama gerçek. Şehir dışında olduğum tarihte kırmızı ışık cezası geldi 3 aydır uğraşıyorum ama ödemeden itiraz kabul etmiyorlar...

Ödemeden itiraz edemiyorsun. Saçma ama gerçek. Şehir dışında olduğum tarihte kırmızı ışık cezası geldi 3 aydır uğraşıyorum ama ödemeden itiraz kabul etmiyorlar...
Evet trafik cezalarında ödeyip itiraz edebiliyorsun fakat bu trafik cezası olmadığı için aynı şekilde mi işliyordur tam bilmiyorum 1 2 hafta içinde ödeyip deneyeceğim bakalım ne gibi sonuç alıcaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı