Oturum açıldıktan sonra siyah ekran

TalhaM

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımı açtığımda oturum açıldıktan sonra siyah erkan alıyordum. Bir anda düzeldi ve gayet normal bir şekilde açıldı ancak bir daha olmasından endişeleniyorum. Şu an halihazırda çalışırken değiştirmem gereken bir şey var mı? Ekstra olarak da en son kapatmadan önce arka planımı 4K çözünürlüğünde bir fotoğraf yapmıştım ondan kaynaklı olabilir mi? Ekran kartım GTX 1650 monitörüm Philips 242v 1080p.

Bilgisayarımı açtığımda oturum açıldıktan sonra siyah erkan alıyordum. Bir anda düzeldi ve gayet normal bir şekilde açıldı ancak bir daha olmasından endişeleniyorum. Şu an halihazırda çalışırken değiştirmem gereken bir şey var mı? Ekstra olarak da en son kapatmadan önce arka planımı 4K çözünürlüğünde bir fotoğraf yapmıştım ondan kaynaklı olabilir mi? Ekran kartım GTX 1650 monitörüm Philips 242v 1080p.
Arkaplan ile ilgili olmadığını düşünüyorum. sfc /scannow komutunu çalıştırabilir misiniz CMD'den?

Valorant'ı güncellediniz mi?
Hayır oynamıyorum o oyunu.
Arka plan ile ilgili olmadığını düşünüyorum. SFC /scannow komutunu çalıştırabilir misiniz CMD'den?

Ekran Alıntısı.PNG

Sonuç aynen bu şekilde sanırım Windows'un eski sürümünü kullanmamdan kaynaklı olabilecek bir sorun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı