Çözüldü Oturum açtıktan sonra ekran gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LasfEn0

Decapat
Daha fazla  
PC'yi açtığımda ASUS yazısı geliyor BIOS'a girebiliyorum vs ama oturum açtığımda ekran gidiyor şarkı açtığımda bir anda ekran gitti ama şarkı çalmaya devam ediyordu kablosu çıkmıştır diyerek kabloya yöneldim kabloyu değiştirdim yok yine ekran gelmedi başka monitörde denedim olmadı en son PC'ye restart attığımda ASUS yazısı geldi, erken sevinmişim ama her oturum açtığımda ekran gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hangi sürücüyü sildiniz?

Ekran kartı.
Sorunu çözdüm çözümü yazıyorum belki yardımı dokunur. Forumda Rufus ile temiz kurulum rehberi var onun sayesinde yaptım PC'ye format atarken internet bağlantısını kesin interneti bağlamayın Windows'un kendi toolunda otomatik güncellemeleri yüklüyor o yüzden olmuyor sonra Windows + R Services.msc Windows Update otomatik olması gerek üstüne çift tıklayıp devre dışı bırakın ve sonlandırın AMD'in sitesinden eski WHQL bir driver yükleyin sorununuz çözülmüş olacaktır.
Sürücüyü sildim tekrar kurerken aynı sorun meydana geldi ne yapacağım.

Ne yapmam gerek çözebileceğim birşeymi?
Sorun çözülmedi moderatör arkadaşlar konuyu açın tekrar lütfen.
Sizin kendi yöntem ve ekipmanlarınızla çözebileceğiniz bir işlem değil. Chipset'e re-balling yani yeniden top dizim işlemi uygulanacak. (Bu işlemi yaptığını söyleyen bir çok firma yalnızca chipset bölümünü hava tabancası ile kontrolsüz şekilde ısıtır, ömürsüz olur, yapılacak doğru işlemin de olumlu sonuç verme ihtimalini düşürür.)
Yardımcı olabilirim. İyi forumlar.

Geri
Yukarı