Çözüldü Outlast açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

eymen2345m

Hectopat
Yer
Hatay/İskenderun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
4gb
Ekran kartı
9500 GT
Anakart
wibtek
İşlemci
i3-2120
Steam üzerinden oyunu satın aldım fakat oyna diyorum çalışıyor yazıyor sonra hiçbir şey olmadan geri gidiyor. Nasıl düzelteceğim? Yama falan da kurmadım oyunun dosyaları da orijinal. Hiç oyuna girmedim henüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Visual C++ kurabilirsiniz, mevcut Visual C++ sürümlerini kaldırın ve tekrar kurun:

Masaüstü kisayoldan açmayın. Kisayola sağ tıklayın, dosya konumunu açın. Orada outlastlauncher gibi bir şey olacak ya da diğer klasörlerde Outlast'in kurulu olduğu. Oradan deneyin, açılacaktır.

Ya da bunu deneyin: Binaries >>> Win64 ya da Win32 >>> olgame.exe üzerinden girmeyi deneyin.
Process Monitor ile hata raporu oluşturup paylaşın. Sebebini raporda görebiliriz:

Steam üzerinden oyunu satın aldım fakat oyna diyorum çalışıyor yazıyor sonra hiçbir şey olmadan geri gidiyor. Nasıl düzelteceğim? Yama falan da kurmadım oyunun dosyaları da orijinal. Hiç oyuna girmedim henüz.
Masaüstü kisayoldan açmayın. Kisayola sağ tıklayın, dosya konumunu açın. Orada OutlastLauncher gibi bir şey olacak ya da diğer klasörlerde Outlastin kurulu olduğu. Oradan deneyin, açılacaktır. Ya da win64, win42'den OLgame gibi kısayollar olacak. Onlardan açılacaktır. Çözüme ulaştığınızda bildirin:)

Visual C++ kurabilirsiniz, mevcut Visual C++ sürümlerini kaldırın ve tekrar kurun:

Masaüstü kisayoldan açmayın. Kisayola sağ tıklayın, dosya konumunu açın. Orada outlastlauncher gibi bir şey olacak ya da diğer klasörlerde Outlast'in kurulu olduğu. Oradan deneyin, açılacaktır.

Ya da bunu deneyin: Binaries >>> Win64 ya da Win32 >>> olgame.exe üzerinden girmeyi deneyin.

Çözüm

Evet, biraz araştırma yaptım çözüm budur.

Yeni konular

Geri
Yukarı