Outlast benzeri oyun tavsiyesi

denizgumus1

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 7 3700x işlemci/EVGA GeForce GTX 970 XC3 HYBRID GAMING(EVGA GTX 970 FTW ACX 2.0/HYPER-XTeam T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 2x8 DDR4 3200 MHZ CL 16/ASUS PRİME B450M-K II/MLD M300 3300 mb/s okuma 3100 mb/s yazma SSD/Everest 750 watt 80+ BRONZE PSU
Meslek
Öğrenci
Merhabalar Outlast'ı 2016 da bitirmiştim. Bir kere dün bir kere daha bitirdim hem Outlast'ı hem de Whistleblower'i. Yine aynı kalite korku ve heyecanı aldım oyundan o yüzden Outlast tarzı başka bir oyun arıyorum. Yani Resident Evil gibi değil daha çok kaçmaya odaklı Outlast gibi gece görüş pil toplama saklanma ve bu tarz düşmanların bulunduğu akıl hastanesi, hapishane temalı bir oyun.

Merhabalar Outlast'ı 2016 da bitirmiştim. Bir kere dün bir kere daha bitirdim hem Outlast'ı hem de Whistleblower'i. Yine aynı kalite korku ve heyecanı aldım oyundan o yüzden Outlast tarzı başka bir oyun arıyorum. Yani Resident Evil gibi değil daha çok kaçmaya odaklı Outlast gibi gece görüş pil toplama saklanma ve bu tarz düşmanların bulunduğu akıl hastanesi, hapishane temalı bir oyun.
Alien Isolation güzel oyundur, onun dışında yakında Outlast Trials çıkacak ona bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim hepinize amnesia ve alien isolationa bir bakacağım.

Akıl hastanesi ve kamera temalı değil ama Outlast'tan bile daha çok korktuğum tek bir oyun var o da Alien Isolation. Bu oyunu oynamadan önce en azından Alien(Yaratık) serisinin ilk filmini izlemeni isterim. Sonrasında oyundan alacağın zevk kat kat artacaktır.

Oyunun trailer videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı