OutLast Oyununu Denediniz Mi ?

ghost5369

Hectopat
Arkadaşlar Zamunda.net'te gezinirken gözüme bir oyun çarptı: OutLast. Oyun inanılmaz derecede korkutucu. Bir arkadaşın hazırladığı gameplay videosu var, videoyu izlerken bile korkabilirsiniz :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyungezer.com.tr'den Sinan Akkol'un hazırladığı Let's Play bölümlerini izliyorum her bölüm 30-35 dakika arası şu kadarını söyleyebilirim, öyle bir oyun ki videosunu izlerken korku filmi izliyormuş gibi hissediyorsunuz, oyun bu havayı yakalayabilmiş ve atmosfer inanılmaz. Bağımsız yapımcılar candır!

Arkadaşlar ben oyunu bitirdim ama nasıl bitirdim siz sormayın ben söylemiyeyim :D :D Hiç bir oyun beni bu kadar etkilememişti. Gerçekten savunmasız olmanız sizi daha çok korkutuyor :D

ALIEN ISOLATION tarzi bir oyun...
Dün satin aldim %80 indirimde idi... :)

Gercekten cok korkunc bir oyun, özellikle karanlik ortamda oynamanizi tavsiye ederim...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı