Çözüldü Outlast Türkçe yama yükledikten sonra açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Aorewia

Hectopat
Daha fazla  
Oyun orijinal. Türkçe yamayı kurduktan sonra tıklıyorum oyun geliyor, oyunlar açılırken ilk başta hani bu NVIDIA osu busu çıkan yerler geliyor sonra kapanıyor.

Çözüm
Hocam Türkçe yamayı kurduktan sonra oyunun dosyalarına gelin ve OLGame >Localization > INT klasörünü açın, daha sonra klasörün içinden "OLSubtitles.İnt", "OLNarrative.int" ve "OLGame.İnt" dosyalarını yeni bir klasör oluşturup yedeğini alın ve oyunun klasörüne gelip Türkçe yamayı uninstall uygulamasından kaldırın ve daha sonra yedeklediğiniz dosyaları tekrardan INT klasöre atıp oyunu açın, bu şekilde oyunu Türkçe ve sıkıntı olmadan oynayabilirsiniz.
Oyun açıldı ama yamayı silmiş. Oyunçeviri'nin yamasını kullandım oysaki.
Bu videoya bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Türkçe yamayı kurduktan sonra oyunun dosyalarına gelin ve OLGame >Localization > INT klasörünü açın, daha sonra klasörün içinden "OLSubtitles.İnt", "OLNarrative.int" ve "OLGame.İnt" dosyalarını yeni bir klasör oluşturup yedeğini alın ve oyunun klasörüne gelip Türkçe yamayı uninstall uygulamasından kaldırın ve daha sonra yedeklediğiniz dosyaları tekrardan INT klasöre atıp oyunu açın, bu şekilde oyunu Türkçe ve sıkıntı olmadan oynayabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim. Türkçe oldu ve çalışıyor.

Hocam Türkçe yamayı kurduktan sonra oyunun dosyalarına gelin ve OLGame >Localization > INT klasörünü açın, daha sonra klasörün içinden "OLSubtitles. İnt", "OLNarrative. İnt" ve "OLGame. İnt" dosyalarını yeni bir klasör oluşturup yedeğini alın ve oyunun klasörüne gelip Türkçe yamayı uninstall uygulamasından kaldırın ve daha sonra yedeklediğiniz dosyaları tekrardan INT klasöre atıp oyunu açın, bu şekilde oyunu Türkçe ve sıkıntı olmadan oynayabilirsiniz.

Çok teşekkürler işime yaradı

sırf sana tşk etmek için üye oldum saolasın kardeşim

Yeni konular

Geri
Yukarı