Outlast: Whistleblower'ın yeni videosu geldi!

ziH0J3o.jpg

Son zamanların en başarılı korku oyunlarından biri olan Outlast'in yeni DLC'si Whistleblower için yeni bir video yayınlandı.Videodaki şiddet ve kan seviyesi üst düzeye ulaşmış halde.

Oyun 4 Mayıs'ta PS4'e, 7 Mayıs'ta ise PC'ye çıkacak. Oyunu şimdiden 8.99 dolara satın alabilirsiniz.

Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
NOT:Video rahatsız edici bir biçimde kan ve şiddet görüntüleri içerir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak : Outlast: Whistleblower'ın yeni videosu geldi! (Video) - Outlast - Merlin'in Kazanı

Kendi yorumum: Outlast'ı her ne kadar oynanış videolarını izlesem ve hatta sonunu bilsem bile bu yaz en çok oynamak istediğim bir oyun. Saat akşam 2 gibi ya balkon yada en karanlık odada bu oyunu oynamak çok istiyorum. :) Ama gerçekten videolarını izlerken bile insanın ürktüğü noktalar oluyor. Ve gerçekten gerilim noktalarını çok iyi yapmışlar. Aslına bakarsanız oyun baştan aşağı bir gerilim ve bu gergin hava ile birlikte korktuğunuz noktalar oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesela bu videoda siz sadece ani olan olayları görüyorsunuz. Bu mu korkutacak diyebilirsiniz. Ama oyunu oynarken dediğim gibi gerildiniz nokta çok oluyor. Ve bu gibi durumlarda gergin hava ile karışıp korkutuyor.

Oyun listesi süreyle yenileniyor hep aynı oyunlar yok yani. İninal'dan mı bahsediyordunuz? Yazmasına gerek yok. Master Card olan yerlerde geçiyor.

Ben İninal'ı soruyordum yoksa güvenilirliğini değil :D

Güvenilir bir site mi? Açıklamanı okuduktan sonra, son mesajına yorum yapmıştım. Ancak sayfayı yenilememenin zararı, kalan mesajları göremediğim için, fark etmedim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı