Outlook belli adresten gelen tüm mailleri silme

Met11

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 6000 e-posta birikmiş ben bunlardan Steam Store olanları silmek istiyorum. Nasıl yapacağım?

Outlook.com dan bahsediyorsanız sağ üstte çark işaretine tıklayıp ayarları açın. "Ayarlarda Ara" kısmına "Kurallar" yazın. Çıkan sonuçlardan "Gelen Kutusu Kuralları" seçeneğine tıklayın.

Açılan pencereden "Yeni Kural Ekle" seçeneğini seçip ekran görüntüsü olarak eklediğim şekilde bir kural oluşturursanız hem eski postaları hem de bundan sonra gelecek olan postaları otomatik olarak silebilirsiniz.

Program olan Outlook' dan bahsediyorsanız onda da yapmanız gerekenler hemen hemen aynı şekilde. Kolay gelsin.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-05-23 10.06.47.png
    Ekran Resmi 2022-05-23 10.06.47.png
    52,9 KB · Görüntüleme: 277
  • Ekran Resmi 2022-05-23 10.15.44.png
    Ekran Resmi 2022-05-23 10.15.44.png
    110,1 KB · Görüntüleme: 259
Steamstore mail adresini arat çıkan sonuçları işaretle silmeyi dene. Gmail mantığı ile anlattım ama tam doğru olmayabilir.
Dostum o kadar postayı nasıl sileyim tek tek?
Outlook.com dan bahsediyorsanız sağ üstte çark işaretine tıklayıp ayarları açın. "Ayarlarda Ara" kısmına "Kurallar" yazın. Çıkan sonuçlardan "Gelen Kutusu Kuralları" seçeneğine tıklayın.

Açılan pencereden "Yeni Kural Ekle" seçeneğini seçip ekran görüntüsü olarak eklediğim şekilde bir kural oluşturursanız hem eski postaları hem de bundan sonra gelecek olan postaları otomatik olarak silebilirsiniz.

Program olan Outlook' dan bahsediyorsanız onda da yapmanız gerekenler hemen hemen aynı şekilde. Kolay gelsin.
Deniyeceğim.

Geri
Yukarı