Outlook kayıtlı telefon numarası kullanılmıyor

K.Burak1

Hectopat
Outlook epostadaki 2. hesabımın numarası eski kaldıgı için giriş yapamıyorum. Telefon onayı yok diyor. Ben de bunların hiçbiri yok dedigim zamanda dogrulama ekranına gidiyor, onları 2 3 kez doldurdum ama eksik bilgi diye geri cevap geldi.

Sonra hesap kurtarma talebiniz hakkında son güncelleme. Diye bir eposta geldi : bundan sonra ne olacak? Bu hesap için birden fazla başarısız kurtarma girişimi söz konusu olduğu için, bu aşamada yeni bir hesap açmanızı öneririz. Hesap açmak kolay ve hızlı bir işlemdir; ayrıca, kişilerinizi aktarmanız, facebook'a bağlanmanız, hatta birkaç farklı e-posta hesabından ileti almanıza yardımcı olan araçlarımız da bulunmaktadır. Diye altında da şifre sıfırlama bilgilerinizi günceleme diye seçenek vardı tıkladım ve bu sefer giriş yapmayı denedigimde numara değiştirme hakkı sundu, değiştirdim, sonra da:

Güvenlik bilgileri değişikliğiniz hala beklemede.

28.11.2018 tarihinde güvenlik bilgilerinizin değiştirilmesi isteğinde bulundunuz.
Mevcut güvenlik bilgisi
36 ile biten telefon numarası
Yeni güvenlik bilgisi
49 ile biten telefon numarası

Güvenlik bilgileriniz 30 gün sonra, 28.12.2018 tarihinde değiştirilecek. Ancak endişelenmeyin, bekleme süresi boyunca microsoft hesabınızda normal şekilde oturum açabilir ve hesabınızı kullanabilirsiniz.

Hesabım 30 gün sonra açılma şansı var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet. 30 gün sonra yaptığınız değişiklikler gerçekleşecek.
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı