Çözüldü Overcooked 2 space çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

profdocuzmdr

Centipat
Epic Games'ten ücrestsiz alıp yükledim başlama ekranı gelince space tuşuna basmama rağmen bir türlü oyuna giremiyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Reddit'te Epic Games'in bazen gerekli dosyalari indirip kurmadigini söylemisler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunu ise Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One kurulumunu yaparak cözmüsler. Programlardan hangisinin eksik oldugunu belirlerseniz Microsoft üzerinden indirip kurabilirsiniz. All-in-One paketini Microsoft sitesinde bulamadim sahsen.

Onun haricinde TechPowerUp üzerinden verdikleri baglantidan da indirebilirsiniz. Indirip taradim, herhangi bir sorun görünmüyor. Site zaten güvenilir bir site.
Reddit'te Epic Games'in bazen gerekli dosyalari indirip kurmadigini söylemisler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sorunu ise Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One kurulumunu yaparak cözmüsler. Programlardan hangisinin eksik oldugunu belirlerseniz Microsoft üzerinden indirip kurabilirsiniz. All-in-One paketini Microsoft sitesinde bulamadim sahsen.

Onun haricinde TechPowerUp üzerinden verdikleri baglantidan da indirebilirsiniz. Indirip taradim, herhangi bir sorun görünmüyor. Site zaten güvenilir bir site.

Çözüm

Sorunu ise Visual C++ redistributable runtimes all-in-One kurulumunu yaparak cözmüsler. Programlardan hangisinin eksik oldugunu belirlerseniz Microsoft üzerinden indirip kurabilirsiniz. All-in-One paketini Microsoft sitesinde bulamadim sahsen.

Dediğinizi yaptım ve sorunum çözüldü. Size ne kadar teşekkür etsem az.

Yeni konular

Geri
Yukarı