Overkill's The Walking Dead ucuza nereden bulabilirim?

LoxChatterb0x

Hectopat
Yer
İstanbul / Üsküdar
Daha fazla  
Zamanında çok pahalı bulup almadığım sonra ise şirketler arası anlaşamamazlıktan Steam'den kaldırılan oyun... Humblebundle gibi sitelerde Key'leri hala satılmakta fakat 500 TL civarı. Fişi çekilmiş bir oyun için çok pahalı. Ucuza bulabileceğim siteler var mıdır?
Şöyle bir sitede 50 Tl'ye buldum fakat siteyi ilk defa görüyorum ; OVERKILL's The Walking Dead - İndirimli Fiyatlarla Satın Al - Oyunyardim

Sanırım oyun bu oluyor, ancak gerçek oyun mudur bilmiyorum. Belki DLC falandır, eğer öyle ise oyunun key olarak bulduğum en ucuz fiyatlıları:

Sanırım oyun bu oluyor, ancak gerçek oyun mudur bilmiyorum. Belki DLC falandır, eğer öyle ise oyunun Key olarak bulduğum en ucuz fiyatlıları:

Steam Gift'i kendi üzerimde kullanabiliyor muyum? Steam Gift'te sıkıntı çıkar mı? Çünkü bursagb sitesinde çok ucuz fakat gift şeklinde veriyor bir de o siteyi de ilk defa duyuyorum güvenilir midir?
Overkills The Walking Dead ürününü Ebubekirbx mağazasından Satın Al! | GameSatış
Bu site güvenilir daha önce çok alışveriş yaptım ama oyunun fiyatı sizin dediğinize göre çok düşük bilemedim şimdi.
Overkills The Walking Dead ürününü Ebubekirbx mağazasından Satın Al! | GameSatış
Bu site güvenilir daha önce çok alışveriş yaptım ama oyunun fiyatı sizin dediğinize göre çok düşük bilemedim şimdi.

BursaGB kesinlikle öneririm. Kendilerinden Witcher 3 GOTY aldım ve sorunsuz geldi. Steam gift adından da anlaşıldığı gibi size bir hesap arkadaşlık gönderiyor ve kabul ediyorsunuz. Daha sonrasında ise size hediye olarak gönderiyor, kabul ediyorsunuz ve oyun hesabınıza geçiyor. Not: Steam üzerinden oynayacağınızı varsayarak öneri yaptım, Humblebundle güvenilir olsa dahi fiyatı çok yüksek tutmuşlar.
Arkadaşın attığı GameSatış sitesi güvenilir, ancak satıcı değil. Çalıntı hesap satıyor, zaten satıcının ürünlerine baktığınız zaman anlayabilirsiniz.

BursaGB kesinlikle öneririm. Kendilerinden Witcher 3 GOTY aldım ve sorunsuz geldi. Steam gift adından da anlaşıldığı gibi size bir hesap arkadaşlık gönderiyor ve kabul ediyorsunuz. Daha sonrasında ise size hediye olarak gönderiyor, kabul ediyorsunuz ve oyun hesabınıza geçiyor. Not: Steam üzerinden oynayacağınızı varsayarak öneri yaptım, Humblebundle güvenilir olsa dahi fiyatı çok yüksek tutmuşlar.
Arkadaşın attığı GameSatış sitesi güvenilir, ancak satıcı değil. Çalıntı hesap satıyor, zaten satıcının ürünlerine baktığınız zaman anlayabilirsiniz.
Steam giftlerde duyduğuma göre geri çekme olabiliyormuş öyle bir durum olur mu ?

Hayır geri çekemiyorlar. Eğer siz iade etmek isterseniz yapabilirsiniz. Normal bir şekilde hediye eden kişi alamıyor, BursaGB'den oyunu aldığımda bana yanlışlıkla normal versiyonu göndermişlerdi ve iadeyi ben yapmış idim. Sonrasında ise GOTY versiyonunu yolladılar. Kanıt olarak ekran görüntüsü atıyorum, güven konusunda herhangi bir şüpheniz olmasın.

Dosya Ekleri

• InkedBRS_LI.jpg
    InkedBRS_LI.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 32
Hayır geri çekemiyorlar. Eğer siz iade etmek isterseniz yapabilirsiniz. Normal bir şekilde hediye eden kişi alamıyor, BursaGB'den oyunu aldığımda bana yanlışlıkla normal versiyonu göndermişlerdi ve iadeyi ben yapmış idim. Sonrasında ise GOTY versiyonunu yolladılar. Kanıt olarak ekran görüntüsü atıyorum, güven konusunda herhangi bir şüpheniz olmasın.
Peki kredi kartıyla mı alışveriş yapayım sanal kart ile mi ?

Geri
Yukarı