Overwatch 2 donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Zattirizort

Kilopat
RAM
16 GB
Ekran kartı
1050 Ti
Anakart
H110m
İşlemci
Pentium G4560
Merhaba. Overwatch 2 oynarken herhangi bir sıkıntı olmadan, kasmadan oyunumu oynuyorum lakin bir süre sonra oyun bir anda donuyor ve bir süre bekleyince yanıt vermiyor ekranına geliyor. Oyunu onardım yine aynı, sildim yükledim yine aynı. Ne yapabilirim yardımcı olabilecek var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin yetersiz kanka bende de 1650 Ti var Ultra ayarlar 80 civarı alıyorum 1050 ile arada dev FPS farkı yok benim işlemci R5 4600 senin işlemci yetersiz oyun için bana kalırsa.

Merhaba. Overwatch 2 oynarken herhangi bir sıkıntı olmadan, kasmadan oyunumu oynuyorum lakin bir süre sonra oyun bir anda donuyor ve bir süre bekleyince yanıt vermiyor ekranına geliyor. Oyunu onardım yine aynı, sildim yükledim yine aynı. Ne yapabilirim yardımcı olabilecek var mı acaba?
İşlemcin güçsüz darboğaz yapıyordur ayrıca sistemi çok iyi olanlarda bile fps sorunları olabiliyormuş yeni bir oyun sonuçta ilerde düzeltirler.

aynı hata bendede vardı her oyun 2 kere falan çöküyordu oyun birden donuyordu yanıt vermiyordu sanırım son patchle fixlendi 8-9 saate yakın oynadım 1 kere bile atmadı oyundan

Yeni konular

Geri
Yukarı