Overwatch Alınır Mı?

*ooofff uffff*

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Overwatch alınmaya değer mi? Pay to win mi? Birkaç gameplay videosu izledim çok hoşuma gitti bana hitap eden bir oyun gibi. Ping sorunu yaşar mıyım? Legendary ile Standard farkı ne?

Çözüm
Almanı öneririm. Oldukça eğlenceli bir oyun. Pay2win ile uzaktan yakından alakası yok. Hatta oyundaki skinler bile satılmıyor:)
Gerçek parayla satın alabileceğin tek şey, lootboxlar ki hiç gerek yok. Her level atladığında, arcade modunda her 3 galibiyette 1 kutu alıyorsunuz zaten. Oyunda 50 saatim var ve 110 levelim hiç para yatırmadan toplam 200+ kutu açmışımdır:kıkırda:
Değip değmemesi sana bağlı. Videolarını izlemişsin sevdiysen al. Hoş oyun ama oyuncu sayısı az gibi. CS GO'dan aldığın pingden biraz daha fazla alırsın.
Pay2win ile alakası yok oyunun.

Son düzenleme:
Ben de oyunu beğeniyorum. Lakin ücretsiz bir alternatifi olan Paladins oyununu da göz atabilirsiniz.

Almanı öneririm. Oldukça eğlenceli bir oyun. Pay2win ile uzaktan yakından alakası yok. Hatta oyundaki skinler bile satılmıyor:)
Gerçek parayla satın alabileceğin tek şey, lootboxlar ki hiç gerek yok. Her level atladığında, arcade modunda her 3 galibiyette 1 kutu alıyorsunuz zaten. Oyunda 50 saatim var ve 110 levelim hiç para yatırmadan toplam 200+ kutu açmışımdır:kıkırda:

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı