Overwatch FPS Düşmesi

Ravenol

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi FPS düşmeleri mevcut. Giriş ekranında ve ara sıra oyun içinde ani FPS düşmesi ve kasmalar mevcut. bununla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi lütfen ? Yaklaşık 1 aydır bu durum mevcut artık çok can sıkmaya başladı

Arkadaşlar sistemim şu şekilde:
  • Anakart: MSI A68HM-E33 V2 (MS-7721)
  • AMD Athlon X4 860K
  • Sapphire R7 370 (2 GB)
  • Kingston HyperX RAM (1866 Mhz) - (4 GB x2)
  • 240 GB SSD HI - LEVEL Harddisk
  • Akasa 3 pinli soğutucu (modelini bilmiyorum ama süper sogutuyor)
  • 500 W power
Asıl sorun Bu sistem Darboğaz yaparmı ?

Yaptı diyelim. ama şöyle bir durum söz konusu: GTA V'de kasma ani FPS düşmesi olmuyor. Br çok yerde araştırdım Overwatch GTA V gibi çokca yüklenmiyor işlemciye veya ekran kartına. yani bu sorun muhtemelen yazılımsal.
Şimdiden Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım. Overwatch'ı henüz oynamadım ama optimizasyon gibi bir problemi olabilir mi ? Çünkü GTA 5'i Ultra ayarlarda açıp Overwatch'ı low'da kasarak oynamanız biraz garibime geldi.

Anladım. Overwatch'ı henüz oynamadım ama optimizasyon gibi bir problemi olabilir mi ? Çünkü GTA 5'i Ultra ayarlarda açıp Overwatch'ı low'da kasarak oynamanız biraz garibime geldi.
Aklına gelebilcek herşeyi yaptım yine olmadı. Bende sorunun ne olduğunu anlamış değilim...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı