Overwatch vs Rainbow six siege

buildquest

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, geçen gün konu açmıştım ve Overwatch ile Battlefield 1 arasında kalmıştım ancak bütçemi biraz daha fazlalaştırdım. 2 Oyun alacak kadar param mevcut 1. si Battlefield 1, 2. olarak ise overwatch veya onun yerine Rainbow Six Siege ile Football Manager 2017 alabiliyorum. 2 Oyuna bedel ama oynayan kişiler yorum yaparsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rainbow Six Siege ciddi derecede sabır gerektiriyor. Bir de çabuk sinirleniyorsanız tavsiye etmiyorum. Mesela defans takımındasınız. Bir pozisyon tutuyorsunuz. Birisi geliyor bariyeri kırıyor. Direk size tek atıyor. Böyle durumlar çok oluyor. Yalnız takım halinde arkadaşların ile oynaması çok sarıyor. Bence Battlefield 1 ve Rainbow Six Siege alın.

R6 biraz oyun tecrübesi gerektiriyor. Yani ilk aldığın 10 saat güzel küfür edeceksin, iade etmek isteyeceksin ki aynı bende de oldu. Sonrasında anlıyorsun oyunun zevkini. Şu anda 100 saat falan R6 süresi var, daha da devam ederim. PLAT 1 rank. Bf1 ve r6 öneririm.

Ozaman battlefield 1 ve rainbow six siege konusunda karar kıldım. Birde yanına football manager 2017 alacağım muhtemelen ancak internette crackli sürümü var single oynandığı için ondan ötürü emin değilim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı