Çözüldü OVL dosyası açarken "Arşiv biçimi bilinmiyor veya bozuk" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erdemZ_14

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selamlar, ücretsiz oyun yaması yüklemeye çalışıyorum birçok kişide çalışan bir yama fakat bende çok garip bir hata veriyor "arşiv biçimi bilinmiyor veya bozuk hatası", ve de her türlü yöntemi denedim 7ZIP'i yüklemek gibi vs. ama yine de işe yaramadı. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• 2021-01-25 (2).png
    2021-01-25 (2).png
    4,9 KB · Görüntüleme: 107
  • 2021-01-25 (4).png
    2021-01-25 (4).png
    4,3 KB · Görüntüleme: 141
Çözüm
Herkese selamlar, ücretsiz oyun yaması yüklemeye çalışıyorum birçok kişide çalışan bir yama fakat bende çok garip bir hata veriyor "arşiv biçimi bilinmiyor veya bozuk hatası", ve de her türlü yöntemi denedim 7ZIP'i yüklemek gibi vs. ama yine de işe yaramadı. Ne yapmam lazım?
WinRAR .ovl uzantılı dosyaları desteklemiyor. Açamaz. File Magic indirerek açabilirsin.
WinRAR .ovl uzantılı dosyaları desteklemiyor. Açamaz. File Magic indirerek açabilirsin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı