Owo botta 1.315.817 zarara girince nasıl geri toplanır?

404353

Decapat
Makaleler
2
Merhaba, arkadaşlar bildiğiniz üzere Discord'da owo diye bir bot var. Bayağı bir zarara girdim yani 1.315.817 cowoncy. **sorularım**

Nasıl geri toplarım? Teselli eder misiniz?

bot hakkında bilgilendirme yapar mısın?
Dostum hiç iyi bir bot değil. Kumar botu. Yani çok kötü bir bot. Ayrıca başlayınca bağımlılk yapıyor. Eğlence şeyleri filan var işte. Çok karmaşık. Bence başlama.
Toplama Kardeşim.:kalp:
?
bot hakkında bilgilendirme yapar mısın?
Hem dinen günah sayılabilir. Kumar var. Tabi gerçekte asla yapmam böyle birşey. Başlamanızı asla önermem. Eğlence için bile olsa yani kötü birşey.

Artı -1 Eksi
Dostum hiç iyi bir bot değil. Kumar botu. Yani çok kötü bir bot. Ayrıca başlayınca bağımlılk yapıyor. Eğlence şeyleri filan var işte. Çok karmaşık. Bence başlama.

Hem dinen günah sayılabilir. Kumar var. Tabii gerçekte asla yapmam böyle bir şey. Başlamanızı asla önermem. Eğlence için bile olsa yani kötü bir şey.

Sen bana anlat dostum. Para mı kazandırıyor bu bot ne yapıyor? Günahını sevabını karıştırma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen bana anlat dostum. Para mı kazandırıyor bu bot ne yapıyor? Günahını sevabını karıştırma.
Hayır. Sadece oyun parası. Anlatmak istemiyorum kötü bir bot.
Başlamanı asla önermem zaten ara sıra oynuyorum o kadar.
Ben lgs ye gireceğim. Hep owo filan oynuyorum. Dikkatim dağılıyor ders çalışırken bile. Bundan dolayı oynama yani alışkanlık yapıyor.

Artı -2 Eksi
Hayır. Sadece oyun parası. Anlatmak istemiyorum kötü bir bot.

Başlamanı asla önermem zaten ara sıra oynuyorum o kadar.

Ben LGS'ye gireceğim. Hep owo filan oynuyorum. Dikkatim dağılıyor ders çalışırken bile. Bundan dolayı oynama yani alışkanlık yapıyor.

Oğlum benim yaşım küçük değil. Anlat sen bana. Kumar falan hikaye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Oğlum benim yaşım küçük değil. Anlat sen bana. Kumar falan hikaye.
Hocam anlatamam ya. Kötü bir şeye teşvik etme. Hemde 2 gün önce filan başladım çok kötü. Hemde paralı 50 dolar (685 Türk Lirası) veriyorsun. Eğlenceli diyolar hiç eğlenceli değil. Arkadaşım hediye etti.

Hocam anlatamam ya. Kötü bir şeye teşvik etme. Hemde 2 gün önce filan başladım çok kötü. Hemde paralı 50 dolar (685 Türk Lirası) veriyorsun. Eğlenceli diyorlar hiç eğlenceli değil. Arkadaşım hediye etti.

Bu bot Discord'da bedava değil mi?

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı